Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdenio

E3 2010

Polecane posty

Pomyślałem sobie, że warto by założyć temat, w którym każdy mógłby wyrzucić z siebie co sądzi o samej imprezie, ale przede wszystkim na co najbardziej czeka.

Jakich niespodzianek oczekujecie? O których grach chcecie dowiedzieć się więcej? Co chcielibyście usłyszeć od SONY, albo Microsoftu, nie tylko w kwestii gier, ale też sprzętu? I tak dalej.

Oczywiście zacznę ja :P

Warto na wstępie zaznaczyć, że E3 trochę straciło swój urok. Albo mi się zdaje, albo parę lat temu, jeżeli coś miało być ujawnione na targach, to było ujawnione właśnie na nich, a nie w trailerze/zajawce miesiąc przed eventem. Troszkę to psuje odbiór i nie rozumiem tego, jeżeli mam być szczery. Weźmy na przykład Call of Duty: Black Ops. Tak naprawdę można już rzec, że hype... Opada. Bo był teaser, był trailer, były pokazy dla prasy. Nic bardziej odkrywczego na E3 nie będzie. A gdyby tak to wszystko - trailer i pokazy - było właśnie na E3, imprezie która dodaje +1000 do hype'u...? No właśnie. Ale mniejsza z tym, przejdę do najbardziej wyczekiwanych przeze mnie gier.

1. The Old Republic - Mam ogromną nadzieję, że BioWare w końcu sypnie dużą ilością istotnych informacji. Nadzieja matką głupich, wiem :P

2. Arkham Asylum 2 (?) - Kontynuacja najlepszej gry 2009 roku, czegóż chcieć więcej? Chciałbym usłyszeć, że w grze będzie co-op i poznać zarys fabuły. No i... Robin? ;p ("?", gdyż w sumie nie wiem, czy taki będzie tytuł tego sequela... Choć na 99% tak)

3. Wiedźmin 2 - Nie jestem fanem RPG, lubię akcję, lubię, gdy jest filmowo, uwielbiam dobre historie. Plus, pierwsza część mnie urzekła. Mam nadzieję usłyszeć, że De Łiczer Tu łil bi komin on PiSi end PiEsTri ;]

4. Shogun 2: Total War - Nie mogę się doczekać podbicia Japonii po raz kolejny, tym razem ze świetną grafiką, lepszym AI, bitwami morskimi... No i... No, to nowy Total War, a do tego powrót do najlepszej części serii. Zachwyt.

5. Portal 2 - Najbardziej innowacyjna i oryginalna gra ostatnich lat. Geniusz, można rzec. Czy Valve uda się zrobić część drugą równie świetną i grywalną, intrygującą i wciągającą? Czy po prostu będzie to zestaw mapek i nowe łamigłówki...? Oby nie.

6. The Last Guardian - Fani Team Ico są na sali? No to mnie zrozumieją. Każda gra od tych ludzi jest wyjątkowa, a TLG zapowiada się co najmniej fenomenalnie, choćby pod względem graficznym.

7. Transformers: War for Cybertron - Zapowiada się pierwsza co najmniej udana produkcja traktująca o Transformersach. Ostatni trailer - miodzio.

8. O rany, byłbym zapomniał! Call of Duty: Black Ops - Jak dla mnie to już wygląda ciekawiej niż Modern Warfare (które, notabene, całkiem mi się podoba). Okres zimnej wojny, ciekawie zapowiadająca się fabuła, zapowiedzi oddzielnego od kampanii co-opa (czyżby jak ten z najnowszego Splinter Cella? Byłoby świetnie), no i miażdzący trailer - tak, czekam na nowego CoDa.

9. The Force Unleashed 2 - Bo chciałbym zobaczyć, czy zrobili z tej gry produkcję mniej slasherową :P

Pewnie pominąłem kilka istotnych tytułów, o których za chwilę sobie przypomnę, ale co zrobić. Starość nie radość.

Jeszcze słówko - na E3 chciałbym jak najmniej słyszeć o Move i Natalu i o tym jak zmienią gaming, który jest już przestarzały, blablabla (choć daję głowę, że 90% występów M$ będzie właśnie o Natalu) :P

Co do niespodzianek (czyli gier, których nawet nie zapowiedziano)... Mass Effect 3? Uncharted 3? Byłoby miło i przyjemnie.

Dajcie teraz coś od siebie ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ja nie mam żadnych wątpliwości, że MS skoncentruje się na Natalce, a Sony na Move + może coś o PSP.

Portal 2 - ponoć ma go ostatecznie jednak nie być na E3.

Na pewno liczę na jakiś gameplay Shoguna 2, osobiście nie wierzę, że te "przecieki" ostatnio nie były kontrolowane. Gdyby Sedze naprawdę zależało na tajemnicy to by nie podawali tytułu przy rozsyłaniu zaproszeń dla prasy.

Blizzard? Jeżeli w ogóle będą to raczej coś tam pokażą z singleplayera StarCrafta 2, Diablo 3 na pewno zostawią sobie na własną imprezę.

Może coś o Civ V będzie, bo na Elemental: War of Magic raczej szans nie ma, Stardock chyba się nie wybiera na imprezę.

Jakieś resztki nadziei są w Ubi i ogłoszeniu nowego HoMM, ale to tylko nadzieja. Zresztą ostatni raz coś mówiono o multiplatformowym cRPG, więc HoMM VI nadal jest tylko nadrukiem na koszulkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o gry:

1. Call of Duty: Black Ops - fan serii ze mnie więc czekam. I nawet po rozczarowującym mw2:D

2. Gears of War 3 - hmm, nie mam xboxa, ale ta seria sprawia, że chce go mieć:P

3. Max Payne 3 - daliby wreszcie pierwszy gameplay, a nie...

4. Assassin´s Creed: Brotherhood - dwójka jest genialna i mam nadzieję, że ta część też taka będzie.

5. Wiedźmin 2 - jedynka była dobra, choć do ideały sporo jej brakowało. Liczę na dobrego cRPG-a, ot co

Tak poza tym, to liczę na jakieś zaskoczenie ze strony Microsoftu/ Sony. Jakieś nowe marki, czy powrót starych hitów? Oczywiście najlepiej w formie ex'ów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowany priorytet dla mnie ma rozgrywka z Deus Ex: Human Revolution. Teaser i trailer były piękne, gra ma świetny świat i, na ile da się dało to wyczuć do tej pory - wyjątkowy klimat. Teraz chcę zobaczyć, ile w tym Deusa.

Czekam również ze sporym zainteresowaniem na prezentację BioWare. Już wcześniej była mowa, że właśnie na E3 Kanadyjczycy pokażą swoje nowe produkcje. Dragon Age 2? Mass Effect 3? Nowy tytuł, o którym plotki krążą od dłuższego czasu (być może Jade Empire 2)? Trudno powiedzieć, ale na pewno będzie ciekawie.

W dalszej kolejności: Guild Wars 2, Dead Space 2, Wiedźmin 2, L.A. Noire, Gray Matter (o ile będzie, bo w sumie nie wiem), Fallout: New Vegas, Portal 2 (jw, zakładając, że będzie). Aha, i mam wielką, gigantyczną nadzieję, że Ubisoft zaprezentuje w końcu Beyond Good & Evil 2, skoro ta gra cały czas się robi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaleństwo zbiorowe pt. E3 czas zacząć ;] Czego ja oczekuję? Pokazów najbardziej oczekiwanych sequeli gier na PCta, ale również na konsole. Mowa o Portalu, Wiedźminie... jasne - warto ujrzeć, ale... Pragnąłbym ujrzeć KillZone 3, inFamous 2 a także wreszcie coś więcej o I Am Alive. A poza tym większość tytułów, które wymieniliście, poza Black Ops - IMO tyle już o grze usłyszałem przed imprezą, że chyba nic nowego na targach nie zostanie ukazane ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że E3 zbliża się wielkimi krokami, napiszę na co ja czekam z niecierpliwością. Kolejność przypadkowa.

GOD OF WAR: GHOST OF SPARTA - God of War to jedna z najlepszych serii gier na świecie, a dobrych gier na PSP brakuje :(

FABLE III - Zauroczony Fable, czekam z niecierpliwością na informacje dotyczące trójki.

NATAL i MOVE - rewolucja w świecie gier.

LORD OF THE RINGS: WAR IN THE NORTH - uwielbiam świat stworzony przez Tolkiena, a miksem RPGa i gry akcji nie pogardzę.

LEGO HARRY POTTER 1-4 - Lubię Lego. I Harry'ego z resztą też.

STAR WARS: THE OLD REPUBLIC - Gwiezdne Wojny przez sieć! To jest to!

CIVILIZATION V - każdy chce choć na chwilę wczuć się w wielkiego przywódcę.

CRYSIS 2 - Jedynka bardzo mi się spodobała, a dwójka ma być najpiękniejszą grą w historii.

MEDAL OF HONOR - Ma pobić popularnością CoDy, a pierwsze zapowiedzi są optymistyczne.

FIFA 11 i PES 2011 - bo jestem fanem piłki nożnej.

ASSASSIN'S CREED: BROTHERHOOD - cichych zabójstw nigdy za wiele.

CoD BLACK OPS - bo to marka sama w sobie.

BATMAN ARKHAM ASYLUM 2 - Bo jedynka była fenomenalna.

WIEDŹMIN 2 - na to czeka każdy Polak :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego się tu dowiadywać? :) Premiera najpewniej we wrześniu 2010r - jeśli są jakieś inne newsy o terminie to przepraszam :P - kilka, bodajże 5 map, typowe bronie - stary, dobry BF w nowej oprawie graficznej ^^ Jeden z tytułów na który nie czekam z utęsknieniem na E3 :) Przypomniałem sobie też o innym tytule... Co prawda, jeszcze wcześnie, ale zawsze wstępne potwierdzenie istnienia Uncharted 3 przyjmę z wielką radością. Z jeszcze większą jak Gabe wreszcie spuści zasłonę milczenia ciążącą nad serią HL2 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ? Impreza jak impreza, nie spodziewam się jakiś nowinek o grach, ale jeśli jakieś się pojawią, to może impreza zyska na aktrakcyjności. Bo praktycznie, to co będzie na E3 prawdopodobnie, to wiemy z stron internetowych. ;) Jednak że, byłbym happy gdyby dali jakieś info o SW:TOR lub ewentualnie jakiegoś nowego projektu EA w co wątpię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na nowe info o grach zapowiedzianych i nie zapowiedzianych :D Również czekam, czy M$ wypuści Xboxa 360 Slim. A z gier:

Call of Duty: Black Ops - uwielbiam serię CoD'a i z trailera i zapowiedzi z CDA (gratki dla Huta, za świetną zapowiedź ;)).

Crysis 2 - jedynka bardzo mi się podobała i myślę, że dwójka będzie supcio, ale szkoda, że nie będzie misji w dżungli.

Wiedźmin 2 - w jedynkę grałem u wujka i wchłonęła mnie na spory czas. Dwójka wydaje mi się, że pobije swojego starszego brata.

Medal of Honor, nowy MoH wydaje mi się, że będzie jednym z lepszych FPS'ów w tym roku. Na dodatek za multi jest odpowiedzialny DICE.

LEGO Harry Potter 1-4, lubię grać w gry z serii LEGO z kumplem/siostrą i na dodatek lubię Harr'ego ;)

Lord of the Rings: War in the North, jestem fanem LoTRa i książek Tolkiena i wieżę, że nowy LoTR będzie supcio.

Tyle ode mnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej jestem nastawiony na gry-niespodzianki. Jeśli Bethesda ogłosi nowego TESa, będe wniebowzięty... Ciekawie zapowiada się także niespodzianka od Valve... Liczę także na jakieś konwersje gierek z konsol, Red Dead Redemption oraz Alan Wake mogłyby wyjść na PieCa, myślę, że na rynkach mogłyby trochę namieszać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mówiłem, że o czymś zapomnę? :P

Deus Ex: Human Revolution! Strasznie jestem ciekawe gameplay'u i mechaniki rozgrywki. A ostatni trailer po prostu miażdży. Epicko i filmowo.

@up: Valve i DNF? To byłaby growa sensacja i niespodzianka wszech czasów, gdyby ogłosili to na E3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę zobaczyć coś więcej o GoW3. W planach klocek po wakacjach lub pod koniec roku więc ślinka cieknie ;)

Do tego 3DS. Aż ciekaw jestem co oni wymyślą z tym i jak to będzie wygląda.

Z gier na jakie czekam to oczywiście CoD BO, Civ V, wiedźmin 2, Max Payne 3, Crysis 2, Fifa 11 (głównie na PC, ciekawi mnie zmiana) natal i move oraz nowosci o ktorych nie wiemy.

A i bym zapomniał.

Informacja o Polskim XBL by się przydała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Live! w Polsce - na polskiej stronie Microsoftu pojawił się zegar odliczający czas do E3... Czyżby rzeczywiście zapowiedzieli tą usługę u nas?
Lepiej żeby, bo dotychczasowe polityka M$ wobec naszego pięknego kraju w tej sprawie woła o pomstę do nieba :P Sam X360 nie mam, ale w żadnym wypadku nie lubię jak muszę udawać, że mieszkam w Wielkiej Brytanii i rejestruję się przez ambasadę. PS3 ma od dłuższego czasu polski support - pora wreszcie na "x-klocka" :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Live! w Polsce - na polskiej stronie Microsoftu pojawił się zegar odliczający czas do E3... Czyżby rzeczywiście zapowiedzieli tą usługę u nas?

Ten zegar to tylko dodanie na inną stronkę starego zegara ze strony www.kontrakcja.pl czyli odliczanie, aż Microsoft oficjalnie wypowie się na E3, że ma nas w... głębokim poważaniu. Albo, że XBL będzie w końcu w Polsce (bardziej optymistyczna wersja ale czy bardziej realna?).

Osobiście w tym roku czekam tylko na informacje o XBL. No, z ciekawości przyjrzę się też SW:TOR i nowemu Deus Ex. Tyle z E3 2010. Howgh!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Live! w Polsce - na polskiej stronie Microsoftu pojawił się zegar odliczający czas do E3... Czyżby rzeczywiście zapowiedzieli tą usługę u nas?

Nie na stronie Microsoftu (przynajmniej ja tam żadnego licznika nie widzę), tylko na stronie Xboksa.

I odliczanie jest również w innych wersjach językowych strony (np. niemieckiej), więc to wniosek wyciągnięty z kosmosu.

W sumie mi to w miarę rybka - mogę grać i jako zagraniczniak. Tylko takie sytuacje, jak ta z DLC do Alana Wake'a, które u nas nie jest darmowe, chociaż na Zachodzie i owszem - to już jest niefajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...