Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Valentine69

Ubisoft, zabezpieczenia antypirackie i stałe połączenie

Polecane posty

Witam.

Za radą Sevard'a zakładam tu temat ponieważ tam w pomocnej dłoni nikt nie umiał odpowiedzieć na to pytanie...bądź problemu nie rozwiązałem. Otóż kupiłem sprintel cell conviction, i po instalacji wyskakuje mi oto ten error

clipboard01mzp.th.jpg

Wiem że to nie wina komputera, choć Sevard kazał wkleić logi z OLT oraz podać antywirusa....otóż mam antywirusa Avire, lecz logi prześle rano ponieważ siedze na telefonie ;)

BTW. Instalowałem to na komputerze kuzyna i także nie zadziałało...cały czas ten sam błąd

-crack odpada ponieważ chce pograć w multi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze napisz jakiego firewalla używasz. Jeśli jest to firewall systemowy, to zobacz co się będzie działo, gdy go wyłączysz. Problem może być po Twojej stronie (kiepskie, lub zapchane łącze, źle skonfigurowany firewall, lub jakiś syf w systemie), lub po stronie Ubi. Parę miesięcy temu było dosyć głośno o problemach z dostępem do ich serwerów, przez co przez parę dni legalni nabywcy ich gier nie mogli sobie pograć. Inną możliwością jest źle skonfigurowany router, widzę, że masz Neostradę, ale z jakiego modemu/routera korzystasz?

Tak naprawdę, to ten problem powinien być rozwiązywany przez Ubi i nawet, jeśli uda Ci się go rozwiązać, to napisz im o swoich problemach. To zabezpieczenie bardziej utrudnia życie legalnym nabywcom gier, niż piratom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mi się tylko zdaje ale... Na systemach nie obsługujących IPv6 właśnie pojawiają się takie problemy. Znam już 4 osoby które na XP'ku nie odpaliły gry z nowymi zabezpieczeniami. Mało tego 2 z tych osób mają też komputer z Vista i na nim działał.

http://technet.microsoft.com/pl-pl/library...28WS.10%29.aspx

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w asassynie na xbox 360 są te zabezpieczenia? A tak przy okazji to te zabezpieczenia przyniosą im więcej strat. (zostały już dawno temu rozgryzione a wkużeni ludzie pójdą po piraty (pop. już to zrobili)

wkurzeni piszę się przez "RZ" ';) - wiem że pouczać nie w mej gestii ale ja korzystam z słownika ty też zacznij XD

Nie ten temat i nie na temat na rozprawkę czy piracić bo to nie ten forum i warny tu lecą ;)

M@TH3V - linki czytam lecz nie dałem rady wejść przez ostatnie 2 dni na forum, na komputerze tylko na komórce...Przyjdę wieczorem do domu to sprawdzę czy działa, Ale z góry dzięki

Alaknar- mniej więcej lecz byłbym wdzięczny za pomoc...bo nie chce niczego zepsuć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...