Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jacobs1000

Rozwiązany: Programy do odtwarzania muzyki

Polecane posty

Winamp kiedyś był nawet nie najgorszy, ale to było dawno temu, gdy królowała wersje druga Winampa. Potem pojawiła się wersja trzecia i Winamp z odtwarzacza muzycznego stał się przepakowanym programem do wszystkiego, na czym najbardziej ucierpiała funkcja odtwarzania muzyki. Winampa poleciła jedna osoba, reszta polecała coś innego. Zainteresuj się lepiej Foobarem, lub Aimpem w najnowszej wersji, wyjdzie Ci to na zdrowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można pobrać Winampa 2, zresztą piątka z tego co pamiętam bazuje w dużej mierze na kodzie własnie dwójki, nie trójki. U siebie mam piątkę, a to dlatego że dwójka nie radzi sobie z tagami w obcych językach - wywaliłem media library oraz parę innych zbędnych wtyczek, korzystam z classic skina i działa zgrabnie.

A jak nie Winamp to ew. foobar

Amarok2

To trochę dziwne, że Linux nie ma odtwarzacza nawet porównywalnego funkcjonalnością i ergonomią z winampem 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak brac foobara ?. Winampa mam dosyc wiec sie chyba przesiade ;) A i jeszcze jedno. Otoz jestem ciekawy czy bedzie miec jakis duzy wplyw wymiana mojej starej wersji avasta na nowsza. Prawdopodobniej to przez niego strasznie dlugo laduje mi sie system ;). Sry ze to nie jest nowy post ale nie mam ochoty zasmiecac forum ;) Wszyscy (no spora czesc) chwala avasta 5. Jak to z tym jest ? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak brac foobara ?

Warto spróbować. Sporo ludzi chwali sobie również odtwarzacz iTunes.

Wszyscy (no spora czesc) chwala avasta 5. Jak to z tym jest ? ;)

Na tym forum mało kto sobie go chwali. Pisałem już o tym wiele razy. Poszukaj sobie w moich postach tu (tzn. w programach) i w Pytaniach do Ghosta. Ja polecam przesiadkę na Avirę, lub Comodo Internet Security.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest pytanie do wróżki. Bazy wirusów należy aktualizować, gdy tylko wyjdą nowe. I to lepiej robić automatycznie, jednak aktualizacja do wyższej wersji może się odbywać na różne sposoby, gdy wyjdzie nowa wersja, to warto poszukać informacji na stronie programu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...