Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gwynbleidd7

Rozwiązany: komp mi się wyłącza REGULARNIE po 2h, potrzebna pomoc

Polecane posty

:ohmy: potrzebuję pomocy. :ohmy:

Komp mi się restartuje zawsze po 2h bycia na nim. I przyznam szczerze że trochę mnie to irytuje.Po restarcie znów prubóje wstać, włącza się elegancko okno wyboru windowsa, wklikam 7, ładnie się włącza pojawia się pulpit i niebieskie tło mignie (wygląda podobnie jak błąd krytyczny) i znów się restartuje. Trzeba kompletnie wyłączyć go z prądu i włączyć ponownie, wtedy znów mam limicik 2h;/

Podkreślam że to nie jest raczej wina podzespołów, bo wtedy pecet wyłączałbysię nie po 2h tylko kiedy by chciał. Poza tym w core temp wykazuje mi max temp 58 stopni (e7400 2,8GHz @ 3,3GHz, sprawdzany orthoksem przez pół godziny)

Pozostałe parametry: 600W zasilacz OCZ, gtx 260 (bez oc) i ramy ddr2 2x2Gb geil (1066MHz, aktualnie chodzą na jakieś 1040, nie mogłem w biosie bliższej 1066 znaleźć po podkręceniu fsb)

Żaden z tych elementów się nie grzeje, co najwyżej mój stary dysk (osiąga czasem 55 stopni) więc może to on jest odpowiedzialny za ten bałagan?

Może to coś z rejestrem albo coś, pojęcia nie mam. Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc :rolleyes:

dodam że bez różnicy jest, czy siedzę na grach czy użytkuję tylko np z internetu. 2h jest dla mojego kompa święte i robi sobie break :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam dla pewności: posiadasz wersje RC 7, betę, czy finalną sklepową wersję? Wydaje się, że wersja RC po jakimś czasie właśnie w ten sposób miała działać tzn. resetować komputer co 2 h.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mamy Windowsa 7 który z powodu dobiegającego końca okresu darmowego testowania robi restarta co 2h od początku czerwca/maja (nie pamiętam)?

EDIT: SORRY WIDOCZNIE PISALIŚMY O TYM SAMYM W TYM SAMYM CZASIE

EDIT#: ZGADZA SIĘ WERSJA RC BĘDZIE JUŻ TAK DZIAŁAĆ. INNEGO WYTŁUMACZENIA NIE WIDZĘ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj może trochę odkręcić procka, chociaż jak mówisz że orthos nic nie pokazał to nie ma sensu... Może po prostu jakiś robal albo inny konik siedzi ci w systemie ? Przeskanuj kompa jakimś dobrym antyvirem lub Malwarebytes Anti-malware w poszukiwaniu szkodników :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu nic skanować bo jest to praktycznie na pewno to co chłopaki napisali wyżej. Jeśli nie zakupisz oprogramowania to niedługo w ogóle przestanie ono działać.

Microsoft informuje, że nie należy się śpieszyć z pobieraniem Windows 7 ponieważ system będzie dostępny publicznie co najmniej do czerwca 2009. Ponadto liczba kluczy aktywacyjnych nie jest w żaden sposób ograniczona. Wydanie RC będzie aktywne do 1 czerwca 2010 jednak począwszy od 1 marca 2010 system będzie resetował się co dwie godziny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...