Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sarmat

Avira Antyvir Personal + COMODO Firewall

Polecane posty

Witam zainsalowałem Avire i teraz chce zainstalować COMODO Firewall, ale podczas jego instalacji jest napisane, że muszę odinstalować niekompatybilne oprogramowanie (Avira). Jednak w wielu tematach na forum ludzie piszą że używają tej kombinacji. Jak mogę mieć zainstalowane oba programy by nie gryzły się ze sobą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że instalujesz sam firewall Comodo, a nie Comodo Internet Security? Ten drugi nie da się zainstalować, bo dwa antywirusy nie mogą być uruchomione równocześnie na kompie i instalator Comodo jest jednym z niewielu, który zwraca na ten szkopuł uwagę w sposób dosyć skuteczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągałeś to ze strony COMODO teraz? To znaczy, że masz Internet Security. Firewall już nie jest dostępny "luzem". Jeśli nie chcesz antywirusa od COMODO (choć ja go polecam), zrób na odwrót - odinstaluj Avirę, zainstaluj z Internet Security sam Firewall (odznacz w okienku instalacyjnym antywirusa), doinstaluj Avirę.

Nie dam sobie głowy uciąć, ale to może zadziałać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Firewall był kiedyś dostępny w opcji samego instalatora? Z tego co pamiętam, to po pobraniu CF miał on po prostu odznaczoną kratkę Antywurisa, to jedyna różnica, jaką znalazłem w stosunku do instalki CIS'a, którą pobrałem później.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Firewall był kiedyś dostępny w opcji samego instalatora?

Tak, kiedyś COMODO oferowało samego firewalla, bez opcji w instalacji z antywirusem. To było dosyć dawno temu, kiedy jeszcze COMODO nie był znany i dużo osób leciało na Outposta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...