Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LoRdZiOxD

Sacred 2 - Wyłącza grę

Polecane posty

Mam problem. Otóż jak próbuję porozmawiać z gościem, który sprzedaje wierzchowce gra sama się wyłącza. Nie mogę tak kupić specjalnego wierzchowca, a Sacred 2 bez specjalnego wierzchowca to Sacred (jedynka). Proszę o pomoc, nie wiem co mam zrobić, aby to naprawić.

Ps: W plikach gry nic nie kombinowałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gram inkwizytorem 11lvl mam konika ale bardziej byłbym zainteresowany pająkiem całunowym z zakresu przebiegłej wyższości czy moglibyście mi powiedzieć gdzie mam się udać aby zakupić specjalnego mounta ???????????????I ile kosztuje.

a i jeszcze jedno serfuję po internecie i coraz częściej natykam się na częsty problem graczy

z wyglądem specjalnego wierzchowca są 4 możliwe aspekty wyglądu naszego mounta to zależy od naszych zdolności np:Inkwizytor z umiejętnością zrozumienia Wiedzy o przebiegłej wyższości ma niebieskiego pająka z jażącymi się na niebiesko oczami.

Reszte przykładów znajdziecie na stronie http://www.sacredwiki.org/index.php5/Sacre...-_Shroud_Spider ta stronka jest po angielsku!!!!!!!! :happy: mam nadzieję że chociaż troszkę pomogłem i oczekuję odpowiedzi na powyższe pytanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...