Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zajacaction

Grand Thieft Auto IV - ucieczka po zabiciu adwokata

Polecane posty

Witam.

Mam zagwozdke w misji z zabiciem jakiegoś adwokata podczas rozmowy o prace. Kiedy go już zabijam i zabieram dokumenty, które trzeba wziąć, pojawia się ochrona. Po wyeliminowaniu ich główne drzwi są zamknięte i udaję się na dolne piętra. Tam jak tylko wejdę na schody zjeżdża się masa policji, helikopter i trzy gwiazdki mi się robią. Czy jest jakieś inne wyjście z tego biurowca? Czy wiecie gdzie leży może jakaś kamizelka w tym biurowcu? Jak zaczynam zabijać policję to rośnie mi ilość gwiazdek. Poradźcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pomieszczeniu z adwokatem jest okno- zabij go nożem, ciuknij dokumenty i szpula przez otwór. Nikt nie powinien się zorientować.
Nie do końca. Po zabiciu adwokata wpada recepcjonistka czyli i tak mamy policję na głowie. Chyba, że w grze występuję broń z tłumikiem albo próbowaliście go zatłuc kijem bejsbolowym. Sposób z bronią palną zawsze ściąga kłopoty, ale zapewne policja nie przybędzie zaraz jak wyjdziemy przez wspomniane okno.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zrobiłem tak, że w pewnym momencie wstałem, chwilę tak właśnie stałem, gość powiedział cos w stylu "to mi się podoba - odważna i twarda postawa!", ja wszedłem za jego biurko, wyjąłem nóż, zabiłem go ciosem w łeb, schowałem nóż i bezczelnie wyszedłem sobie obok ochroniarzy głównym wejściem.

EDIT: przy zabijaniu go naciśnij przycisk celowania - wtedy go zabijesz ciosem w łeb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...