Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tajniak36

Problem z grami

Polecane posty

Gdy gram w jakąś grę (np.World in Conflict) po jakimś czasie zawiesza mi się,lecz po powrocie do systemu alt+ctrl+delete i uruchomieniu z dolnego pasku odwiesza się.

Problemy zaczęły się od zakupu nowej karty graficznej stara to Nividia Geforce 6800gt,a nowa to Nividia Geforce 9600gt.Nie wiem co z tym zrobić.

To naprawdę bywa wkurzające :rozpacz:

Będę wdzięczny za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj model zasilacza.

Wymiana GF 6800 GT na 8600 GT nie wymaga żadnej zmiany w systemie, czyszczenia sterowników, ani innych takich czynności magicznych.

Akurat w WiC pogrywam często, a karty (od GF 6xxx do GF 9xxx i nowszych NV) zmieniają się w tym kompie kilka razy w tygodniu - opisany problem nie jest spowodowany TYLKO wymianą karty graficznej. Jeszcze żeby NV na ATI, to może ... ale też niekoniecznie.

Może antywirus (albo odwrotnie: wirus), może firewall, może jakiś inny soft ... jest wiele możliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj dokładne modele urządzeń. Tu masz napisane co w jaki sposób można sprawdzić. Nie zapomnij o zasilaczu. wink_prosty.gif

Do tego temperatury podzespołów i odpowiedź na pytanie, czy napięcia zmierzone. Bez tego dalej nie rozmawiamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaczął od instalacja nowego sterownika karty graficznej,

proponuję najpierw usunąć stary za pomocą Driver Sweeper(Shareware)

narzędzie do całkowitego usuwania starych sterowników z systemu .

sciągni Driver Sweeper

!!!sciągni najnowszy sterownik!!!

Download GeForce Drivers Wersja 197.45 pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...