Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bimber1995

Mass Effect

Polecane posty

Gra mi niesamowicie laguje. Wkurza mnie to więc mam nadzieje, że ktoś z was może ma jakiś programik, który ją przyspieszy. Chodzi mi o pierwszego Mass Effecta.

Mój PC to: Intel Celeron 3.08 GHz, 1.75 GB Ram, nVidia GeForce 7800 GS.

Wszystkie wymagania spełnione, czasem z nawiązką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim starym kompie miałem GF 6600gt AGP i fajnie chodziła :). Zainstaluj wszystkie patche, były 2 czy 3. Sterowniki nowe ? :)

Sterowniki nowiutkie. Nigdy nie zasyfiam forum puki się nie upewnię, że wszystko co mogłem zaktualizować jest zrobione.

TuneUp Utilities

Game Booster

CCleaner

Defragmentator

Użyłem tych programów i jest nieźle, ale na razie tylko w przypadku Test Drive Unlimited i Ojca Chrzestnego. Skok o ok. 10 klatek. Jest nieźle teraz czekam aż się zainstaluje Mass Effect i zobaczę jak tam pójdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może w Mass Effect masz włączony ten efekt ziarna?

Ściągałeś ostatnio jakąś łatkę do Mass Effecta? Jak tak,to nie ściągaj z oficjalnej strony CDP,to przez nią się gra tnie,wiem bo sam tak miałem,przeinstalowałem grę,ściągnąłem patcha z strony gram.pl (ściągał się dłużej) i już wszystko działało lepiej:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Ponieważ starałem się jakoś przyśpieszyć tego złoma i cały system mi się schrzanił jak. Więc nie skosztowałem narazie waszych propozycji na przyśpieszenie ME. Jutro pewnie już wam napisze czy coś pomogło.

Edit: Zacząłem instalować diabła. Wszystkie stery - najnowsze. Patch też ściągnięte zobaczymy co się stanie za paręnaście minut.

Edit2: I nie działa. To jest to uczucie. Babrać się z czymś przez parę dni i nic z tego nie uzyskać. Poprostu czuję się zaje[biiip]cie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może w Mass Effect masz włączony ten efekt ziarna?

Ściągałeś ostatnio jakąś łatkę do Mass Effecta? Jak tak,to nie ściągaj z oficjalnej strony CDP,to przez nią się gra tnie,wiem bo sam tak miałem,przeinstalowałem grę,ściągnąłem patcha z strony gram.pl (ściągał się dłużej) i już wszystko działało lepiej:D

Ściągnąłem z grama. Nie działa. Fajnie co? Wyrąbałem się na 6 dych i nawet pograć nie moge.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj znam to uczucie i rozumiem twoją wściekłość,spróbuję popytać się trochę może ktoś miał podobny problem,w razie czego tego posta zedytuję i dam ci znać:)

Ej,ja miałem problemy kiedyś z grą przez pełne przyśpieszenie dźwiękowe,spróbuj go wyłączyć lub włączyć (jeśli nie masz go włączonego),po próbuj z tym szanse na poprawienie wydajności są małe ale warto spróbować:)

EDIT:Ech poszperałem trochę po forach i na jednym ktoś się skarżył,że mu gra się zacina pomimo mocnego sprzętu,polecono mu takie coś:

Wejdź tam, gdzie zainstalowałeś grę > Engine > Config > BaseEngine.ini - DepthOfField=TRUE zmień na FALSE, zapisz.

Od razu piszę,że nie wiem czy to działa ale jeśli zdecydujesz się na ten sposób to najpierw skopiuj tego BaseEngine a potem edytuj.Ja tego nie testowałem ponieważ gra chodzi u mnie bez zarzutów ale jak chcesz to możesz spróbować,myślę że nic złego z tego nie powinno wyniknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem z grama. Nie działa. Fajnie co? Wyrąbałem się na 6 dych i nawet pograć nie moge.

Ja miałem gorzej...Kupiłem za 120zł i przez pół roku nie mogłem grać...Nie wiedziałem właściwie wtedy o takim czymś jak fora. Po informatyka zadzwoniłem, do pomocy technicznej pisałem, a w końcu zadziałało jak się coś w karcie graficznej zmieniło...(GeForce 8600GT)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...