Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

readerCDA

Rozwiązany: Nero nie nagrywa płyt

Polecane posty

Mam pewien kłopot. Od jakiegoś czasu Nero nie chce nagrywać danych na płyty CD i DVD. Kiedyś dodawałem tylko co ma zapisać, klikałem zapis i gotowe - nagrywało się. A teraz kiedy klikam na zapis to wyświetla się komunikat << gdzie mam zapisać obraz płyty? >> tak jakbym chciał skopiować płytę, a ja chce nagrać dane na czystą płytkę. Ostatnio zmieniałem płytę główną i parę innych części ale nagrywarka została ta sama, w związku z tym dałem informatykowi kompa żeby mi to podłączył wszystko, czy to możliwe, że wsadził kabelek od nagrywarki do złej wtyczki i to przez to nie chce nic nagrać? Pomóżcie bo muszę oddać prezentację na polak, a nie mam jak jej nagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie podzespołów zmieniałeś system? Jaki to system? No i czy masz jakiś program typu Daemon Tools do wirtualnych napędów? Jeśli tak, to zapewne wybierałeś wirtualny napęd, zamiast fizycznego.

PS - Kiedyś Nero było praktycznie najlepszym programem na rynku, ale zaczęli z niego robić kombajn do wszystkiego i teraz jest do niczego. Proponuję zmienić soft na CDBurneraXP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...