Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stasiooo

GeForce 8800 GT Kod 43

Polecane posty

Siema, kilka dni temu podczas normalnych czynności komputerowych (czyli podczas korzystania z programu Deskspace [który to pozwala na korzystanie z 6 pulpitów] a dokładniej podczas obracania bryły z tymi pulpitami) mój komputer doświadczył pierwszego na Windowsie 7 Home Premium Blue Screena :| Akurat zamierzałem iść spać, więc po blue screenie po prostu nie włączałem kompa z powrotem. Na następny dzień po przyjściu ze szkoły siostra melduje mi, że po włączeniu rozdzielczość wynosiła 800x600, włączyłem użytkownika swojego i nie działało Aero (btw strasznie ubolewam nad tym :(... ), zadna gra nie chce się włączyć, a w menedżerze urządzeń widnieje nazwa mojej karty graficznej a przy niej wykrzyknik na żółtym tle. Klikam prawy, właściwości i moim oczom ukazuje się linijka: "System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)". Teraz najlepsza część, w menedżerze urządzeń jest pełna nazwa karty: NVIDIA GeForce 8800 GT, natomiast kiedy próbuję włączyć oprogramowanie nVidii to wywala komunikat o tym iż: "Użytkownik nie korzysta obecnie z monitora podłączonego do karty graficznej NVIDIA" nie pogadasz.

Teraz pytania:

Czy macie pojęcie co to może być?

Czy to jest uleczalne?

Czy ktoś z Was miał podobny przypadek?

Pozdro, Stasiooo

P.S Tak odinstalowałem stery, zainstalowalem nowe, resetowałem komputer (lol), i szukałem tego w necie również po angielsku. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mój przedmówca napisał, najłatwiej jest gdy masz problemy ze sprzętem posprawdzać go u innych osób. Weź karte i podłącz u kumpla, jeżeli wszystko będzie okej to spróbuj podłączyć do twojego kompa inny zasilacz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...