Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mTz

Rozwiązany: Battlefield Bad Company 2 - nieaktywne połączenie.

Polecane posty

Bez owijania w bawełnę. Dostałem dzisiaj Bad Company 2 na dzień dziecka i od razu zainstalowałem. Wybrałem tę opcję, żebym nie musiał do napędu wkładać płyty. Włączam grę, i od razu okienko się pyta, czy chcę zaktualizować. Zgadzam się. Po czym włączam grę, okienko pokazuje, że aktualizacja skończona i pokazuje mi się taki oto błąd.

http://yfrog.com/0a74565992p

Próbowałem po 40, 50 minutach, ale nadal to samo. Proszę o pomoc forumowicze!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam neostradę livebox. Jak wchodziłem dzisiaj rano, to problem występował, więc przeinstalowałem i właśnie w tym momencie nie chce mi się aktualizować, bo zaraz muszę iść. Kiedy anulowałem proces aktualizacji i włączyłem ikonkę bad company 2 w folderze, wcześniej nie aktualizując, to błąd mi się powtórzył. Może minie,gdy zaktualizuje. Odnośnie zapory, to nie sądzę, ponieważ zawsze, gdy włączam jakąś nową grę, to od razu mi się minimalizuje i pyta, czy zezwalać jej połączenie do internetu. Robi to McAfee, bo zapora jest wyłączona a BC2 dodany do wyjątków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XD intrygujecie mnie. Wracając do tematu. Chłopie po raz pierwszy spotykam się z takim internetowym problemem. Ale teraz szczerze bo to ma znaczenie. Możesz też na moją formuwową pocztę odpowiedzieć:

Masz ORGINALNEGO Windowsa ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...