Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mimik666

Ratujcie, siostra mi urwała

Polecane posty

Mam laptopa, hp pavilion dv6 1110ew (tak, wiem, nie śmiać się, promocja była) i siostra w przypływie głupoty podniosła go razem z podłączonymi kablami jack do wejść i je urwała... a dokładniej te plastikowe, błyszczące obwódki, które trzymają wtyczke w wejściu. Tym oto sposobem wtyczka latała sobie luźno i co chwilę traciłem dźwięk w słuchawkach. Na początku radziłem sobie z tym problemem wkładając w powstałą dziurę kawałek kabelka zwiniętego w kółeczko, który jakoś to trzymał i bez dużej aktywności ruchowej dało radę wytrzymać. Ostatnio jednak nawet ten patent przestał działać, jedno wejście w ogóle odmówiło posłuszeństwa a z drugiego jakość jest...zła. I tu moje pytanie się pojawia: co z tym robić? Reklamacja jeszcze jest, ale raczej mi tego nie przyjmą, uszkodzenie fizyczne, blablabla. Myślałem o rozkręceniu dziada i wstawieniu swojej własnej wtyczki na kabelku, ale szczerze mówiąc nie bardzo mi się chce i nie wiem czy czegoś nie naprawię za bardzo... Mogę iść do jakiegoś serwisu, naprawią, zapłaci siostra, bo rozwaliła, ale będzie kupa czasu bez laptopa, a jest mi on niestety potrzebny... cóż mi poradzicie, bracia i siostry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...