Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lordsarius

Battlefield Bad Company 2, Multiplayer

Polecane posty

mam problem z multi w tej grze

robie sobie normalnie konto, wchodze z zakładke multi klikam szukanie serwerów szuka 5 min i [beeep] nic żadnego servera!

To raczej nie możliwe żeby po 2 miesiacach nikt już w to nie grał, a więc to problem z gra. O co chodzi (co sie stao?:))?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie widać serwerów więc ja robie tak:

- W liście serwerów wciskam odśwież

- Czekam ok. 10 sekund

- Anuluje i po chwili pojawiają sie serwery

Jeżeli po istalacji wybrałeś weryfikacje gry za pomocą płyty to gra aktualizuje się automatycznie po włożeniu płyty do napędu. Po samym kliknięciu na ikonke gra normalnie się włącza bez żadnego aktualizowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyłącz firewalla i ochronę rezydencką na czas gry, po za tym jeżeli masz XP to system po pierwszym włączeniu gry pytał się czy ma blokować połączenie internetowe dla tej gry (jakoś tak), należało wtedy wcisnąć odblokuj

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak logowanie (wziolem zeby zapamietał) tylko klikam ok potem wybieram żołnierza też ok ( mam tylko 1) potem strasznie długo jest oczekiwanie na dane (jakies 3 min) i 0 servow biore odswież znowu 3 min i dalej nic. Bawie sie z tymi bez chasła nie puste itd i dalej zadengo serva

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odinstaluj gre

odinstaluj PB

zainstaluj gre + pb +dx + co tam jeszcze bedzie trzeba

przy wlaczaniu gry wyskoczy Ci okno ze jest juz nowsza wersja

zgodz sie na update

zainstaluj wszystko do konca

wlacz gre

powinno dzialac ;D

~~

Wina moze leżeć w twoim łączu. Jaki masz internet?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taki problem z serwerami i wszystko rozwiązało zaktualizowanie gry. Zwyczajnie kliknij na BFBC2Updater w folderze z grą i wszystko powinno być git. ^^

A propos samej gry: o co kurde chodzi z tym nożem?! Wszystkie moje kille z niego są na ślepo, po prostu wciskam na pałę ŚPM kiedy wróg jest blisko. Z tym w sumie nie ma problemu, ale kiedy podchodzę klienta od tyłu i choćbym celował w głowę to ten gamoń zamiast wbić kosę w kark tylko go tnie, tnie, tnie... 4 cięcia pod rząd a temu nawet 1hp nie zszedł. To jest jakiś nie bug czy ja po prostu robie coś źle?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem z BFBC2 a mianowicie:

1. Zainstalowalem gre

2. Zainstalowalem punkbustera

3. Przed wlaczeniem gry pojawilo sie info o nowej wersji -> sciagnalem i zainstalowalem

4. Zalozylem konto ea

5. "Zrobilem" nowego zolnierza

6. Wlaczam wyszukiwanie serwerow -> pojawia sie ich ponad 9000

7. I nie moge wejsc na zaden z nich bo podobno nie mam zainstalowanego punkbustera :(

Dlaczego cos takiego wyskakuje? Punkbuster zainstalowany bez problemu 10 razy z plytki z BFBC2, 5 razy z neta i recznie aktualizowany, okienko w opcjach "wlacz punkbustera" zaznaczone i nic ;/

Po wcisnieciu ctrl+alt+delete i wejsciu w zakladke procesy pokazuje ze punkbuster dziala, ale gra go nie chce wykryc i moge grac tylko na nierankingowych serwerach ;p

Dodatkowo przeszukalem pare for i nikt inny nie ma podobnego problemu, bylo cos tylko o wyrzucaniu z gry z powodu punkbustera, ale u mnie problem polega na czyms innym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...