Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jediyan

Mafia Wars

Polecane posty

Jest to kolejna facebookowa gra firmy Zynga. Wcielamy się w członka mafii i wykonujemy różne robótki dla mafii oraz kupujemy nieruchomości, z których mamy zyski. Możemy grać w różnych lokacjach (kolejne są albo odblokowywane wraz z levelem lub na jakiś czas): Nowy Jork, Bangkok, Kuba, Moskwa, Londyn, Paryż, Las Vegas. Jak to w większości, jeśli nie wszystkich grach na twarzoksiążce, najważniejsze jest mieć albo sporo prawdziwej kasy albo znajomych. Przy czym najlepiej grać wspólnie bo można się dzielić przedmiotami, energypackami, paczkami dającymi losowe przedmioty, wspólnie wykonywać misje, razem atakować bossów itp. Zapraszam do wspólnej gry.

Jeśli ktoś chce się przyłączyć to możemy siebie wspólnie dodać do znajomych. Mnie możecie znaleźć podając adres email jediyan@gmail.com na fejsbuku. Tak na marginesie po za Mafia Wars gram także w FarmVille i Treasure Isle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu całkiem przez przypadek natknąłem się na Mafia Wars. Można powiedzieć, iż gra rzeczywiście wciąga. W razie czego dodawać mnie na "fejsie", to wzajemnie dołączymy do swych organizacji.

phortis@o2.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno pewna czesc z was zlapala bakcyla gry Mafia Wars na Facebooku. Powiekszanie Mafii, napadanie na banki i innych gracy, to jest to. Mimo iz to jest gra przeglodarkowa, nie kojarzy sie zle. Wyrazajcie tutaj swoje opinie o tej grze. Bardzo chcialbym sie dowiedziec co spolecznosc Cd Action sadzi o tym ; ) A przy okazji : Jezeli juz gramy w Mafia Wars to napewno mamy problemy z powiekszaniem swojej mafii. Dlatego proponuje abysmy tutaj sie zjednoczyli i nawzajem wsparli I dodawali siebie do swoich kartelow. (Jezeli temat jest w zlym miejscu badz juz taki byl to prosze moda o "lagodne" : D potraktowanie i przeniesienie )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ukrywam, że mogłoby być to dość ciekawe, ale nie wiemy ilu użytkowników FA korzysta z FB. Ja się jak najbardziej piszę, bo nie ukrywam, że mam tylko 222lvl i kilku ludzi w mafii :/ dosłownie kilku.

edit:

linka do mojego FB mam w profilu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko 222 lv ? Chyba 22. Teoretycznie mozna by bylo w jakis sposob napisac o tym. Mozna tez stworzyc grupe na Steamie. Teoretycznie mozna osiagnac duzy poziom i sile bez przyjaciol w Mafii, ale z kims jest znacznie lepiej. Przy okazji mozna by sie poznac z innymi uzytkownikami ;) Podaj swoj link na facebooka sUk to Cie dodam do znajomych a potem przesle zaproszenie do Mafii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...