Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shaker

Problem z instalacją sterownika do HP LaserJet P1000 series

Polecane posty

Moja stara drukarka odeszła do niebiosów, więc kupiono mi nową, lecz teraz kiedy próbuję zainstalować sterowniki do tej oto drukareczki( LaserJet P1006), to wyskakuje mi błąd. Przedstawię, jednak to trochę jaśniej.

Wchodzę w program instalacyjny wszystko jest ok, zatwierdzam licencje, aż wreszcie dochodzę do tego okna:

lol1d.th.png

Zamiast modelu drukarki wyświetla mi się hasło ,,Failed", lecz nic naciskam dalej i pojawia mi się następne:

lol3ur.th.png

I tu siedzi problem, jednak w internecie nie ma o tym słowa. Więc byłbym wdzięczny, jakby ktoś mi pomógł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System XP Home 32b z Service Pack 3, od ostatniej instalacji dzieli mnie jakieś 1,5 roku. Moim zdaniem chodzi dobrze i nawet przy instalacji innej drukarki HP Deskjest Ink Advantage nie miałem problemu, a z tą już tak. Stara drukarka( zużyta) to hp laserjet 1010, jeśli to ma znaczenie(odinstalowałem od tej starej sterowniki, jednak i tak nic to nie pomogło).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj ze strony producenta pobrać podstawowy sterownik drukowania.

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwar...ct=3435684#N574

następnie usuń drukarkę, jeśli zainstalował się jakiśs terownik, ewentualnie odinstaluj wszelkie niepotrzebne oprorgramowanie.

W czasie instalacji najpierw odłącz drukarkę, a w momencie gdy instalator Cie poprosi to wepnij ją z powrotem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...