Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grzybek0000

Cos dziwnego

Polecane posty

Jestem polowe anglikiem a polowe polakiem sorry za pismo

siemanko dzisiaj [CIACH] mi sie windows 7 jakiś wir niemoglem zformatowac dysku u mnie wyczyściłem kompa wszystko podłączałem zformatowalem dysk u kumpla i zainstalowalem na nim windowsa u kumpla przychodzę na chate podpinam dysk wlanczam kompa a tu nic na monitorze pisze not input signal rozebrać kompa i wszystko mam dobrze podpięte no i tak sprawdzam odpiolem kable i podpiolem no i wlanczam kompa no i jest działa ok mowie zakrence go wylanczam kompa i zakrecilem kompa wlanczam kompa i znowu nie dziala ocb

prosze o pomoc

8GB RAM

1TB DYSK TRARDY

RADEON HD57750

AMD 2.6 X 4

PROSZE O SZYBKA ODPOWIEC ALBO PISAC NA GG 10700514 bende WDZIĘCZNY ZA POMOC

Ja przepraszam bardzo co zrobił? Zapoznaj się z regulaminem forum (tak głównie chodzi mi o używanie wulgaryzmów i takie tam).

I nie krzycz. - Sevard

A ja jestem w pełni polakiem, ale po angielsku i niemiecku piszę poprawnie, dziwne... Zresztą przecinek i kropka to nie wynalazek rodzimy, na całym świecie się je stosuje, prawda? - Gofer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz napisz jeszcze raz to samo, tylko tak, żeby dało radę to zrozumieć. Jeśli polski język stanowi dla Ciebie duży problem, to możesz pisać po angielsku, w razie czego parę osób na forum zna język Shakespeare'a.

Podaj pełną konfigurację sprzętową kompa z dokładnymi modelami płyty głównej, pamięci, zasilacza, karty graficznej i dysku twardego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czasie moich podróży po Afryce nauczyłem się dialektu plemienia Wachutu i wszycho rozumiem :D

żart of kursk - Panowie moderatorzy, bądzcie bardziej tolerancyjni.

po pierwsze - powiedz jaki masz zasilacz.. takie cyrki zwykle biorą źródło w "markowych" zasilaczach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie rozumiećie? Włącza kompa i siem nie wlonczA i Wyloncza i Zformadowal nawet i talej mó nie ciała i u kumpla nie działa ale działa NOT IMPUT (najlepszy fragment :D ) i fraca do tomu i znuf nie ciała no ocb!?!

But well ja też nie rozkminiam o co gosciowi kiwa :o

Jeśli naprawdę tak bardzo zależy Ci na urlopie od forum, to mi to zwyczajnie powiedz, głupi spam nie jest konieczny - Gofer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...