Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maxlol

razer lycosa

Polecane posty

mam kolejny problem z moją lycosą, rok temu po zakupie mrugała sobie i nie chciała w ogóle działać, prosto po zakupie musiała lecieć na pół miecha do serwisu, ok przebolałem to ale teraz znów mi coś odwala.... jakąś godzinę temu działała mi skokowo litera d tzn nacisnąłem, przytrzymałem, leciała przez chwilę w notatniku i nagle stop, po chwili ruszała i ponownie stop teraz przeszła sama siebie i w ogóle przestała działać... jest na to jakieś remedium czy znów muszę ją oddać do serwisu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to samemu nie warto grzebać przy takiej drogiej i skomplikowanej klawiaturze, kiedy masz gwarancje. Wychodzi na jaw to, co zawsze mówiłem - klawiatura ma być wygodna i działać, większości opcji takich klawiatur i tak się nie używa, a za to ma się co psuć.

Na własną rękę możesz zobaczyć, czy to jacek się czasem nie psuje, albo ewentualnie czy klawiatura nie jest zabudzona i to przez to, ale nic nie rozkręcaj, bo jeszcze firma gotowa Ci cofnąć gwarancje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh z kablami jest wszystko na 100% dobrze, klawiatura też raczej zabrudzona nie jest ponieważ wczoraj ją czyściłem:f wychodzi na to, że znów będę się kisił z jakąś syfną klawiaturą dopóki panowie z serwisu nie raczą się ruszyć i jej naprawić, hmm nie wiem po co wydawać prawie 300złotych na klawiaturę która i tak się chrzani tak samo jak zwykła za 3dychy....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja załatwiłem sobie ponad dziesięcioletnią klawiaturę, która miała iść do utylizacji. Kiedyś robiono trwalszy sprzęt :)

A, jeszcze jedno - tanie klawiatury no-name owszem, często się psują, ale za podobne, lub niewiele większe, pieniądze można dostać porządny markowy sprzęt, który wystarczy na lata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...