Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stingray

Rozwiązany: Seagate ST3500321AS BSY problem

Polecane posty

Witam.

Wczoraj włączyłem komputer, ale BIOS nie wykrył dysku. Po chwili szperania w necie (z telefonu) i odczytaniu danych z obudowy dysku, okazało się że mam dysk (a raczej firmware) z czarnej serii. Próbował ktoś poradzić sobie z tym na własną rękę? Dysk mam jeszcze na gwarancji, z tym że dostanę nowy dysk - a mam na swoim kilkadziesiąt ważnych projektów. Na YouTube znalazłem film, który pokazuje jak sobie z tym poradzić. Terminal RS nawet mam, bo kiedyś zbudowałem coś takiego do zdejmowania simlocków z Nokii. Mógłbym wysłać dysk do jakiegoś szpenia (sporo takich na allegro), problem tym że koszt naprawy i przesylki przekroczy wartość dysku. Może ktoś z forum robił coś takiego i ma jakieś doświadczena?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysk już działa. Dobrze że nie wyrzuciłem starego interfejsu F-BUS do Nokii. Mimo iż własnej roboty poradził sobie znakomicie. Jako że problem rozwiązany, to proszę szanownych adminów\modów o zamknięcie tematu. Jeżeli ktoś będzie miał taki problem, że pewnego razu przestanie mu wykrywać dysk Seagate z firmwarem SD15, to proszę o PW mogę pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...