Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sosna564

Prince of Persia: Dwa Trony - instalacja spolszczenia

Polecane posty

mam problem ponieważ niedawno kupiłem tę grę z czasopismem KŚG extra i zainstalowałem to w oryginalnej, angielskiej wersji językowej wchodziło normalnie i bez podawania klucza płyty ale po zainstalowaniu spolszczenia wyskakuje komunikat ,iż mam wpisać cd key a gdy już go wpisuje to jest napisane w komunikacie że jest on nie poprawny co mam robić pomóżcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest z różnymi wersjami językowymi. Ja miałem to samo z dodatkiem "pinnacle station" do mass effect. Dzięki tobie jednak pognałem do sklepu i kupiłem PoPa :). Wersja polska jest strasznie zabugowana, a to Cię wywala do pulpitu po save'owaniu, a to nie można gdzieś doskoczyć albo wręcz skaczesz dalej niż powinieneś. Nie wiem czy dzieje się tak samo po instalacji spolszczenia, ale próbować nie będę. Co do klucza, to nie znalazlem żadnego w gazetce, ani na płycie więc nie wiem skąd go wytrzasnąłeś. W każdym razie ja bym to olał i grał w wersji orginalnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......

Do spolszczenia jest PATCH!!!! Likwiduje wszystkie problemy związane z niestabilnością, a także słynne "NO".

Innego spolszczenia niestety nie ma - a ile zajmuje to twoje (jak 400MB, to niestety, tylko napisy, a ze tych nie ma w filmikach itp....).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam - nie ma. Jest wersja 1GB z dialogami i napisami, ale to trzeba dobrze poszukać - jest też (łatwiejsza do znalezienia) wersja tylko z napisami, ale przy filmikach i cut-scenkach nie ma napisów, więc to spolszczenie jest na nic. Po spolszczeniu pełnym zainstaluj patcha, który jest na stronie Cenegi (jak nie będzie chciało ruszyć pobieranie, zastosuj się co do rad na dole stronki, która wyskoczyła). A jak nadal będzie problem z cd-keyem (niestety - może być, bo to inna wersja launchera), spróbujcie podmienić launcher z angielskiej wersji do tej z polską. Jeśli gra się włączy i nie wyłączy w menu - sukces.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...