Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiN

Rozwiązany: Jak sformatowac Win7

Polecane posty

Witam.

Mam win7 64 bity mam plytke i chcę sformatowac wie ktoś jak.

Gdy wsadzam plytkę mogę wybrac instalacje, i nastepnie pisze ze musze zrobic formata

Pomocy.

Chodzi mi aby sformatowac dysk C na ktorym jest win 7 i zainstalowac od nowa;0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak chaotycznie napisałeś, że można się tylko domyślać o co chodzi.

Jeżeli dobrze kombinuję, to masz windows 7 64 bit i chcesz go zainstalować na komputerze? Ponownie, czyli zrobić reinstalację?

Jeżeli tak, to kiedy uruchomi się program instalacji (bootowanie), wybierasz instalacja systemu. W kolejnym oknie możesz wybrać na jakim dysku ma się instalować, wybierasz partycję c i klikasz na formatuj. Potem instalujesz na czystej partycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... OK, po kolei - chcesz zrobić format partycji C: i następnie zainstalować na niej Windowsa, tak?

Wkładasz płytkę do napędu, restartujesz komputer, w boot menu wybierasz rozruch z płyty. Pojawia się ekran instalacji systemu operacyjnego. Po którymś kolejnym kliknięciu będzie okno wyboru partycji, na którą ma zostać zainstalowany system. Będzie tam też możliwość naprawiania, dzielenia lub usuwania partycji. Wybierasz partycję C:, usuwasz ją, wybierasz to, co się pojawiło ("nieprzypisana przestrzeń"? Coś w ten deseń), tworzysz nową partycję, instalujesz system.

Chyba, że po wybraniu C: jest tam od razu opcja Formatuj, nie pamiętam w tym momencie. Jeśli jest, po prostu formatujesz i instalujesz system.

O to chodziło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...