Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Razor23444

Rozwiązany: Call of Duty: Modern Warfare 2 - czarne okno przy odpalaniu Multiplayera

Polecane posty

A wiec... mam problem od dzis rano okolo 10:00 (26.05.10). gralem w coda i po krotkiej przerwie w menu wyskoczyl mi komunikat typu "Aktualizacja listy gier" czy cos takiego, niestety nie pamietam dokladnie :( w kazdym razie to okno zostawilem zeby zrobil co musi ale po 15 min wylaczylem poprostu gre i tera jest problem .... od tej chwili jak wlaczam Multiplayer (single dziala bez zadnych problemow) to pokazuje sie ta ramka z napisem Modern warfare 2 , robi sie czarny ekran jakby zaraz gra miala sie uruchomic i nagle wywala do windowsa.... jest chyba tylko ta Ramka co jest napis Modern Warfare 2 tyle ze jest cala czarna, niby cos komputer mieli ale nic nie robi,zostawilem go na jakis czas myslalem ze sie wlaczy, przeinstalowalem gre, zaktualizowala sie ale dalej ta sama bajka... nie wiem juz co mam robic, wczesniej gra dzialala bez zadnych problemow i nigdy nie bylo niczego podobnego a w ostatnim czasie nie instalowalem nic nowego... z gory dziekuje za szybką pomoc i jesli trzeba wiecej info o PC albo innych rzeczach pisac podam jak najszybciej, thx.

P.S - zadnych dzwiekow z gry niema po wywaleniu do windowsa!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cod 6 jest na steam to po 1 wejdź w steam gry prawym na gre właściwości i najpierw daj defragmentacje plików cache gry a potem zgodność po tych działaniach zwykle wszystko wraca do normy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cod 6 jest na steam to po 1 wejdź w steam gry prawym na gre właściwości i najpierw daj defragmentacje plików cache gry a potem zgodność po tych działaniach zwykle wszystko wraca do normy.

no niestety :((( dalej ten sam problem :// nie mam pojecia czego to wina... przeinstalowalem nawet steama ciagle jest dokladnie ta sama bajka :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...