Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Sniper: Ghost Warrior (seria)

Polecane posty

:smile: - i wszystko jasne :laugh: A więc w tym temacie dyskutujemy o grze Sniper: Ghost Warrior.. No co tu dużo mówić: kolejna produkcja polskiego studia City Interactive, która ma okazję zatrzeć wszelkie ślady po średnio udanych seriach Code of Honor i Terrorist Takedown... Po raz pierwszy podstawową bronią głównego bohatera gry będzie karabin snajperski... Myślę, że żaden z fanów misji snajperskich z serii Call of Duty nie przejdzie obojętnie obok gry Sniper: Ghost Warrior... Ja określam tę grę mianem symulatora prawdziwego snajpera (SPS).. A premiera gry już za miesiąc :ohmy: Trzeba już zacząć zbierać kaskę :biggrin:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że świat się kończy, ponieważ w końcu dostaniemy przyzwoitego shootera od City Interactive. Po przeczytaniu zapowiedzi z CDA jestem do gry bardzo pozytywnie nastawiony. Podoba mi się już samo umieszczenie snajpera jako głównej postaci, ponieważ od dawna (a dokładniej od misji w Czarnobylu z CoD4) mam ochotę zagrać w jakąś grę, w której możnaby porządnie posnajpić (a taka się nie trafiła od Sniper Elite). Zapowiada się gra odpowiednia i dla przeciętnego miłośnika FPS-ów, jak i dla hardkorów. Myślę, że spróbuję pobawić się w jak najrealistyczniejsze strzelanie, czyli uwzględnianie odległości, siły i kierunku wiatru itp. Grafika też prezentuje się bardzo dobrze. Po tym wszystkim widać, że grze poświęcono więcej czasu i pieniędzy niż przeciętnej grze CI. Czekam na nią z niecierpliwością. Dzięki niej najprawdopodobniej będę miał w co pograć na początku wakacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smile_prosty.gif

Nie zgodzę się z tobą. Uważam, że ta gra będzie raczej średniakiem, może trochę z wyższej półki niż poprzednie twory CI, ale jednak. Widziałem gameplay z komentarzem twórcy, ale jak dla mnie trzeba być geniuszem żeby stworzyć świetną grę o pracy snajpera, który przecież non stop robi to samo. Osoby wymyślające misje musiałyby się nieźle wysilić, żeby strzelanie w głowę z kilometra po 5 godzinach gry ciągle dawało dużo radości.

W takim MW też się niby strzela non stop te parę godzin, ale zabawa jest intensywna, zmieniają się warunki itp. A tam widziałem tylko dżunglę i jakieś znajdujące się w niej wioski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z tobą. Uważam, że ta gra będzie raczej średniakiem, może trochę z wyższej półki niż poprzednie twory CI, ale jednak.

A ja jednak mam nadzieje że CI pokaże na co ich stać i zaskoczy nas tą grą. Czuje lekki niedosyt po misji MW w Czarnobylu, chciałbym więcej :P Po tych wszystkich grach CoD, Medal of Honor itp. miłą odmianą będzie zagrać sniperem w jakiejś nieprzebytej dżungli :wink: A pozatym z tego co wyczytałem to będą misje przeplatane z różnych perspektyw. Będziemy zarówno sniperem jak i spooterem (chyba tak to się piszę), a tak że będziemy członkiem grupy szturmowej także pewnie nudy nie zazna się w tym tytule :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ta gierka zapowiada się co najmniej ciekawie. Inna sprawa, że zrobić taką grę o snajperach to nie jest łatwa rzecz. Chodzi o to żeby unikać monotonii.

W takim MW też się niby strzela non stop te parę godzin, ale zabawa jest intensywna, zmieniają się warunki itp. A tam widziałem tylko dżunglę i jakieś znajdujące się w niej wioski.

Tylko, że takie MW to zupełnie inna klasa gier. Tam główny nacisk kładzie się na szybką akcję i ogólną filmowość całego gameplaya. Ten cały snajper, mam taką nadzieję, będzie stawiał raczej na taktykę. A w fpsach jakoś ostatnio brakowało mi takich produkcji, gdzie można by sobie coś spokojnie zaplanować. Wszędzie tylko szybka akcja, akcja i jeszcze raz akcja. Jak już pisałem trudno jest zrobić dobry taktyczny shooter, od którego po jakimś czasie nie wiało by nudą. Tym bardziej trzeba trzymać kciuki żeby im się udało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej z "budżerówkami" od CI nie miałem żadnej styczności i może to dobrze :) Po przeczytaniu zapowiedzi w CDA nadal jednak nie jestem pewny czy zrobią coś więcej niż średniaka. Grafika wygląda nawet nieźle, ale będzie wyglądała rozgrywka snajperem przez kolejne poziomy? Czy uda im się ustrzec nudy? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy uda im się ustrzec nudy? ;)

Taki rodzaj rozgrywki trzeba lubić. To całe skradanie się, czajenie, spokojne obserwowanie celu i namierzanie - definitywnie nie będzie do pozycja dla dzieci z ADHD którzy bez M249 i granatów się nie ruszają po polu bitwy. Raczej będzie to pozycja dla dorosłych bądź dojrzalszych odbiorców, którzy cenią sobie wyzwanie i rozumieją taki system gry.

Osobiście od jakiegoś pół roku już wyczekuję tej pozycji, bo bardzo podobały mi się misje snajperskie w CoD'ach i szkoda że były takie krótkie... Snajper Ghost Warrior mam nadzieję wypełni mój niedosyt :P

Do CoD'a nawet nie ma co porównywać, bo tam jest zupełnie inny system rozgrywki i zdecydowanie większa akcja. Tutaj będzie odmiennie, cicho, spokojnie, bez większej "zadymy".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Myślę że SNIPER: GHOST WARRIOR będzie świetną produkcją liczącą noty nawet i aż powyżej 80%.Myślę że w CDA dostanie niezłą 8.Doceniam CITY za to że w końcu wzięło się za robienie gier z wyższej półki, przykładem tego jest bardzo dobry aczkolwiek trochę krótki COH: Stan Nadzwyczajny.Trzymam kciuki za SNIPER'a i kupię Go na pewno, tylko dopiero w wakacje bo odłożoną mam kasę ale to na kolekcjonerkę Fallout'a 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych wszystkich zapowiedziach i screenach, mam niezłego smaka na tą produkcję :P Bardzo ładna grafika i ten snajperski klimat... Przypominają mi się czasy Czarnobyla z MW... Wydaje mi się, ze CI wydawało kaszanki po to aby trenować tworzenie gier i czas najwyższy, aby stworzyli coś dobrego. Trzymam kciuki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już się nie mogę doczekać, aż pojawią się ludzie, dla których głównym mankamentem będzie brak akcji.

Jak napisał husar, takie gry trzeba lubić. To gra o snajperach i kropka. Osobiście bardzo liczę na tę produkcję z tej przyczyny, że mam po dziurki w nosie akcji, akcji i jeszcze więcej akcji w dzisiejszych fpsach. Paradoksalnie, nieco mnie irytuje zróżnicowanie lokacji. Kurczę, to jest OK, ale bez przesady. Wolę poobracać się w jednym środowisku, poznać je, skupić się na możliwościach, jakie oferuje, niż być przerzucanym z jednego zakątka świata w drugi. Jeżeli w recenzjach przeczytam, że gra oferuje dobry model strzału, trzeba planować akcję i ginie się po góra trzech pociskach- kupuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz gier od city nie trawie. Pamietam jak kiedys kupilem cos o jakies niemieckiej nazwie ;). To były moje najgorzej ulokowane pieniadze ;). ale ten snajper.... moze nawet go kupie zwlaszcza ze wyglada fajnie i wydaje sie interesujacy hmmm to czekamy !!! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się marzy coop, albo tryb multi oparty na fabularnych wytycznych. Przykład: ważna uroczystość państwowa, ma przyjechać prezydent, premier, papież, czy inny VIP. Są dwie drużyny snajperów: zabójcy i kontr- snajperzy, których zadaniem jest osłaniać uroczystość i VIPa. Zabójcy mają- dajmy na to- 30min na to, aby zdjąć VIPa, a kontr- snajperzy na zlokalizowanie zabójców...

Czyli innymi słowy multi połączone z coopem, jakie mieliśmy okazję zobaczyć w jednej z odsłon Splinter Cella. ;)

Gra ma potencjał stać się prawdziwym hitem. A dystrybucja przez Steam na pewno pomoże CI uzyskać rozgłos. Jak na dzisiejsze standardy gra będzie dość tania i nawet jeśli będzie krótka fabularnie, to wiele osób będzie po prostu chciało wcielić się w snajpera i wpakować kumplowi kulkę/ razem z kumplem kampić znajomych, albo obcych ludzi wchodzących na serwer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - ostatni trailer bardzo pozytywnie podniósł ocenę gry :) Pomijam oprawę audio-wizualną, bo tutaj nawet nie jest źle, ale co samego mięsa czyli grywalności może być dobrze. Jasne, nie będzie to gra akcji, ale chyba nie będziemy czekać dwie godziny aż pojawi się cel do ustrzelenia ;) Jeśli będzie tryb kooperacji to duet snajper + obserwator, który czasami też może kogoś zdjąć z odległości wydaje się najlepszy, IMO. Cóż, na razie jestem dobrej myśli...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Cóż zbieram na nią kasę, na razie 30 zł., ale coś się wykombinuję, chyba że pozostałem 2 pełniaki w play'u będą tak dobre i kupię to czasopismo, wtedy będzie musiała poczekać.Ale i tak zagram na pewno, uzyskałem odp. że na niskich ruszy więc będzie dużo mile spełnionych dłuuugich chwil.A prawda, będzie jeszcze multi.To już samo mówi za siebie, myślę że w CDA poniżej 8+ nie dostanie, a może nawet wyżej.Czekamy, ciekawe czy recenzja będzie w tym numerze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj czekam z niecierpliwoscia na te gre. Kase postaram sie uzbierac a jak nie to kupie troche pozniej albo na spolke z bratem :D A co do samej gry ciekawe jak sie spisza te rozne warunki np. wiatr. cisnienie. Czy nie beda mocno utrudniac rozgrywki ale dobrze ze zostana umieszczone bo zwykle strzelanie ze snajperki to namierz > pociagnij za spust a tutaj bedzie trzeba pokomcinowac i dobrze!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera coraz bliżej, obok 'Singularity' to najbardziej oczekiwana przeze mnie gra tego miesiąca. W końcu jakaś odmiana od wszelakiej maści FPS-ów kładących nacisk na szybką, chaotyczną akcję. Do tej pory nie miałem styczności z grami od City Interactive, ale z opinii fachowców można wywnioskować, że studio wraz z każdą produkcją konsekwentnie podnosi poziom swoich produkcji. W przypadku 'Snipera: GW' budżet na tę grę jest już ponoć interesujący. Patrząc na gameplaye można mieć nadzieję na solidną grę, ocenianą w granicach 70-80 %. O grafice się nie wypowiadam, bo trzyma poziom. Oby jedynie sam gameplay dopisał, a zwłaszcza mechanika strzelania, jak najmniej monotonii, kilka interesujących rozwiązań, które mnie zaskoczą. Dam szansę tej grze, bo zapowiada się naprawdę dobrze - liczę na kilka godzin dobrych wrażeń i kolejny 'polski' powód do dumy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że ta gra im wyjdzie, bo narazie wszystkie gry City Interactive były przeciętniakami. Jak widziałem na screenach , ta gra ma potencjał. Może nie zostanie FPS-em roku, ale pobawidź sie w tytułowego "snajpera" jest fajnie. Wiele fanó strzelanek nie przejdzie obok tej gry obojętnie. Może nawet ja sobie ją kupie. Jak narazie, jak oglądałęm screeny i gameplay'ie to tą grę polecam. Mam nadzieje że będzie fajna i będzie miała W MIARE wciągającą fabułę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...