Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CorekNew

4CoreDual-VSTA

Polecane posty

Witam

Chciałbym się zapytać o tytułową płytę główną, posiana ona: DDR1, DDR2, AGP8x i Pci-Expres (podobno coś z tym PCI w tych kartach jest nie tak, ale mnie to nie za bardzo obchodzi bo mam AGP :P) oraz socket LGA775.

A więc czy gdy dokupiłbym do tej karty procesor Core 2 Duo E4500 2,2GHz/ 2M (tanio, żeby zaraz nie było że "mi się nie opłaca") to zadziała z pamięcią DDR1 i AGP8x ???

Proszę o odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy ile masz tej pamięci i co chcesz z tym robić..

nie za bardzo rozumiem, o co Ci chodzi..

podaj PEŁNĄ konfigurację Twojego obecnego komputera (Wraz z zasilaczem) a potem napisz co być chciał z tym zrobić (do gierek, do pracy) i ile masz pieniędzy, a doradzimy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam:

x1950 Pro 512 AGP8x

athlona xp 2200+ 1,8 Ghz @ 2,01 Ghz

1,5 GB RAM DDR1

Silent Line 400W

Chcę dokupić: 4CoreDual-VSTA i Core 2 Duo E4500/E4400 Lga775 (proszę tylko żeby nikt mi nie mówił że się nie opłaca)

Chodzi mi o to czy na 4CoreDual-VSTA będzie działał* procesor Core 2 Duo E4500/E4400 wraz z DDR1, Czy też będzie on potrzebował DDR2?

Czyli czy będę mógł używać starej pamięci z "nowym" procesorem?

* Procesor jest w spisie obsługiwanych procesorów danej płyty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, będzie,

pytane: czy jest sens?

pamięci ddr 2 są znacznie tańsze (za 1GB) od ddr1..

ddr1 można stosunkowo drogo opylić i dołożyć na ddr2

cytat [z: http://www.computing.net/answers/cpus/core...-ram/13481.html ]

What's even amazing is the fact that the low Latency of the DDR 400 RAM combined with the Core 2 Duo yeiled good results. So good that the DDR 400 thanks to it's low latency surpassed DDR2 667 in half of the games that were being memory benchmarked. But overall it was a tie in the end in preformance between these 2 ram types.

czyli powinno śmigać i nawet nie tak źle, jakby się wydawało :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...