Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KillerBee

Drukarka HP LaserJet 1100 i win 7

Polecane posty

HP nie udostępnie żadnych sterowników dla tej drukarki pod Windows 7.

HP inforumuje, że Windows 7 posiada wbudowany sterownik dla tego modelu drukarki i należy z niego korzystać.

czyli:

jak tylko podepniesz drukarkę i włączysz to system powinien sam ją zaistalować :)

możliwe, że trzeba będzie użyć Windows Update.

Na pewnym forum znalazłem też info, że da się ją zanistalować na dowolnym systemie używając sterownika 2000/XP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego robisz nowy temat o takim samym problemie?

uważasz, że źle Ci poradziliśmy?

a próbowałeś chociaż? jak nie działa to napisz, pomyślimy dalej.

powtórze:

a) wepnij drukarkę. poczekaj. jeśli nie zainstaluje w przeciągu minuty drukarki to odpal windows update.

B) jeśli nadal nie będzie zainstalowana to wskocz w panel sterowania i skorzystaj z opcji dodaj drukarkę w aplecie Drukarki i urządzenia.

c) jeśli nadal nie pomaga, wskocz w menedźera urządzeń, wybierz swoją drukarkę (będzie miała obok siebie wykrzyknik, jeśli nie ma sterownika), daj właściwości i aktualizuj sterwonik z windows update.

d) możesz skorzystać z tego sterownika:

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechS...&taskId=135

wybierz dokładny model (choć pewnie mają ten sam sterownik) i zainstaluj. jednakże na to nie daje gwarancji - nie jest to sprawdzone przeze mnie, bo nie miałem takiej drukary jeszcze na warsztacie :)

jeśli by były błędy przy instalacji to możesz uruchomić program instalacyjny sterowników w zgodnośc i z XP. ale jak mówiłem nie polecam..

//generalnie wydaje mi się, że Twoja drukarka jest zainstalowana ale możliwe że przyzwyczaiłeś się do oprogramowania HP (asystenta drukowania i takie tam) a ich zapewne w referencyjnym sterowniku microsoftu nie ma.. na 90% steronik jest goły i umożliwia drukowanie z ustawieniami aplikacji (gdy drukujesz z worda, painta itp)..

chciałbym prosić Cie, byś wrzucił sreen z okna Drukarki i Urządzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...