Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ShimbaCK

Call of Duty: Modern Warfare 2 - kiepska płynność gry

Polecane posty

Witam!

Otóż mam oryginalną grę wymienioną w tytule i do tego dodatek stimulus pack ale mniejsza nie o to chodzi.

Wybieram grafikę 1440x900 wszystko na wysokie i jedno na maksymalne i wszystkie dodatki (połysk itd.)

No i cóż mapy się tną niemiłosiernie a jak biore optymalne ustawienia to ustawia mi rozdzielczość 1024x768 a reszta na maksymalne.

Nie wiem czy jest jakaś łatka albo czy jakoś da się to naprawić proszę o pomoc.

Mój sprzęt i system operacyjny to:

Windows 7 Ultimate 64bit

Amd Athlon 64x2 6,0GHz

Nvidia Geaforce GTS250 512mb 256bit DDR3

Asus M2V <--płyta główna :)

zasilacz Ibox 550W

4GB ramu Goodram 800MHz

dysk 200GB

A wymagania opcjonalne wyglądają tak:

Procesor 2.4 GHz Dual Core

Karta graficzna Nvidia Geforce 7800 / ATI Radeon X1800

Pamięć 1GB RAM (Windows XP) / 2GB RAM (Windows Vista)

Miejsce na dysku 8GB

I nie wiem czemu jest u mnie tak jak jest.

Jeżeli zły dział proszę o przeniesienie :)

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów oraz ich poprawnego nazywania.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość luq92

Na początek zmień zasilacz, bo to co masz, to zwykła bomba, która pali kompy,. Przydałoby się sprawdzić kompa na czymś markowym. I jeszcze dokładny model procka proszę, bo nie ma takiego AMD 64 z zegarem 6 GHz. Dokładnie jaki dysk masz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero nie dawno wymieniłem ten zasilacz a na wymianę będę miał max 140 zł tyle co dałem za tego ibox-a a no procek podałem z zegarem zsumowanym 3,0GHz x 2 :)

a i HDD seagate SATA 200GB dalej nie wiem :)

A czy opłaca się zmieniać tego ibox-a na coś co ma mniejszą moc?

Myślałem, że da się zastosować linijke tekstu tak jak w gta IV odblokowywało się grafike itd.

A i jeszcze jedno czy Dual Core Optymalizer może coś psuć w tej sytuacji i czy w ogóle jest mi on potrzebny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy opłaca się zmieniać tego ibox-a na coś co ma mniejszą moc?

Tak, opłaca się. U ciebie wystarczy markowy o mocy 400W. Jeżeli chcesz coś w przyszłości wymienić to bierz 400-500W.

A i jeszcze jedno czy Dual Core Optymalizer może coś psuć w tej sytuacji i czy w ogóle jest mi on potrzebny?

Ten programik optymalizuje dwurdzeniowe procki Amd(wiem, że działa to na athlonach 64). Efekt jest nawet dobry w Gothic 3.

Sprawdź jeszcze nowsze sterowniki do grafiki, bo na tym kompie to na maks. detale to ci 60 FPS cały czas będzie chodzić i nawet więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...