Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Culus

Grand Theft Auto Vice City, uruchomienie gry na Win7

Polecane posty

Hej ! Ostatnio dorwałem do testów Alienware m11x, którego mam zamiar jeszcze w tym roku zakupić. Chciałem sprawdzić jak wygląda gra w stare tytuły na "Obcym" i pojawił sięproblem. Zgrałem obrazy płyt na laptopa, zamontowałem w programie Daemon Tools i na tym kończy się przygoda z Vice City. Po uruchomieniu setup.exe wyskakuje błąd

"Wersja tego pliku jest niezgodna z wersją używanego systemu Windows. Sprawdź w informacjach dotyczących systemu na tym komputerze, jaka wersja programu jest potrzebna (x86 - 32-bitowa czy x64 - 64-bitowa), a następnie skontaktuj się z wydawacą oprogramowania."

Próbowałem uruchamiać ten plik w różnych trybach zgodności, z prawami administratora, ale dalej to samo. Jakieś pomysły ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę się podpiąć pod ten temat, bo problem jest łudząco podobny.

Uruchamiam Vice City na laptopie z płytką w napędzie i wszystko działa jak należy. Nauczony wcześniejszymi problemami ze zdezelowaną płytą z GTA3, wolę jednak grać z pomocą obrazu. I tu jest haczyk, bo gdy chcę uruchomić grę z obrazem, kursor chwilę wygląda jak pracujący, a proces vc.exe w menedżerze zadań jest widoczny przez kilkanaście sekund, po czym znika. Krótko mówiąc, gra nie chce działać. Podejrzewam, że to wina Windowsa 7 Home Premium na laptopie, bo ten sam obraz płyty zainstalowany na kompie stacjonarnym z WinXP pozwala cieszyć się grą.

Czy jest jakaś możliwość zadziałania tej gry z zamontowanym obrazem, czy będę musiał męczyć płytę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...