Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kubow

Blacksite

Polecane posty

Witam, nie wiem czy wybrałem odpowiedni dział ale mam problem z kilkoma grami. Chodzi o to, że w w jednym z numerów (bodajże 4/2010) została dodana gra Blacksite AREA 51. Po zainstalowaniu i odpaleniu gry okazało się że postać cały czas obraca mi się w lewą stronę, nic nie mogę na to poradzić. Miałem już tak w kilku grach, np. Mirrors Edge i Frontlines: Fuel of War. Miał ktoś kiedyś podobny problem i rozwiązał go ? :o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to zły dział wybrałeś (pewnie już wkrótce jakiś moderator sam Ci to powie..) A żebym mógł spróbować rozwiązać Twój problem, to musisz najpierw podać konfigurację Twojego PC i jakie masz sterowniki zainstalowane.. To tak na początek :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows XP sp3, intel core 2 quad 4x 2.33 ghz, geforce 9800GTX+ 512 mb, mysz to A4T Evo Glaser 22d (tak pisze na myszce a w menedżerze urządzeń mam standardowa myszka microsoft ps/2), natomiast nie umiałem za bardzo znaleźć sterownika, pisze coś takiego :

wersja sterownika: 5.1.2600.0

data sterownika: 2001-07-01

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem i na innym komputerze działa poprawnie. W dodatku Mirrors Edge sam pożyczałem od kolegi (cisza!) u którego normalnie działa, natomiast Frontlines i Blacksite są moje i też postać ciągle obraca się w lewo ;o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłby może napisać ktoś kto spotkał się już z takim problemem i go rozwiązał ? Boję się wydawać kasę na nowe gry bo szansa że postać nie będzie się obracać to 50/50 ; S.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 atywirusy. Malwarebytes' Anti Malware i SUPERAnti Spyware

Żaden z wymienionych programów nie jest antywirusem, więc warto jakiegoś zainstalować. Z darmowych rozwiązań polecam program Avira, lub Comodo Internet Security.

Jeśi zaś chodzi o sam problem, to zapytaj w dziale Gramy, w Pomocnej dłoni. Do tego działu ten problem nie pasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...