Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gOOdrams

Burnout Paradise: The Ultimate Box - rejestracja i gra online

Polecane posty

Cześć!

Mam problem z rejestracją gry, a raczej z utworzeniem wewnętrznego konta, bo konto na ea.com mam od 2008 roku. Zakupiłem oryginalną pudełkową wersję gry z serii EA CLASSICS. Po odpaleniu poproszono mnie o utworzeniu konta niezbędnego do gry w sieci i tak uczyniłem (przynajmniej starałem się). Przy próbie zatwierdzenia danych program poinformował mnie, by dokonać rejestracji (połączyć się z serwerami EA) niezbędny jest patch (czy wersja Ultimate nie jest wersją najświeższą?), który pobrany zostanie przez specjalny program EA Download MANAGER (EADM). Tu koło się zamyka, bowiem próbując odpalić jego instalację wprost z płyty z grą komputer raczy mnie komunikatem tej treści: "Edycja rejestru została wyłączona przez administratora sieci." Ponowiłem wysiłki - wyłączyłem wszystkie antywirusy, firewalle, zapory systemowe. Pytanie - jak WŁĄCZYĆ EDYCJĘ REJESTRU i co to w zasadzie znaczy? Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? Byłbym wdzięczny za każdą pomoc.

Pozdrawiam :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się przy włączeniu Burnouta pokazało coś do ściągnięcia ( bez tego nie mogłem grać), więc to ściągnąłem.

Od tygodnia EADM automatycznie mi zaczyna coś pobierać jak tylko włącze kompa, ale to przerywam.

Poza tym mi wogóle nie chce przejść online.

edycja rejestru- kiedyś w Tipsomaniaku było coś takiego, trzeba było zrobić coś w rejestrze, żeby kody w grze działały.

żeby rejestr otworzyć trzeba chyba klikać w jakiś klawisz jak się komp włącza. ALE NIE JESTEM PEWNY!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...