Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Treser

Gry pecetowe, które chcielibyście ujrzeć na konsolach

Polecane posty

Już jakiś czas temu powstał temat Gry konsolowe, które chcielibyście ujrzeć na PECETACH... A ja pomyślałem, że system ten działa w dwie strony, w związku z czym zdecydowałem się założyć ten temat. Podawajcie Wasze propozycje gier (te które wyszły TYLKO na PC), w które chętnie zagralibyście na Waszych konsolach wink.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W strategię typu Heroes 5 trudno by się grało na konsolach... Skoro twórcy planują wydać Crysisa 2 także na next-geny, mogliby dopełnić kolekcję graczy konsolowych dwiema poprzednimi częściami :smile: Ale dziś są już na to marne szanse.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I może dostaniesz, CDP Red strasznie mota z tym Powrotem Białego Wilka, raz mówią że zawieszona a raz że pracę trwają. Potem pada kwestia że projekt został zamrożony a gdzieś w tle wypływa jakiś gameplay z gry przystosowany pod konsolę.

Podpinam się pod to co napisała Dracia, piszcie trochę szerzej co i jak. Uzasadnienia i opinie są mile widziane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gameplay co ostatnio "wyciekł" to był zdaje się jakiś starszy. Ot, puścili w sieć pokazać, jak to miało wyglądać. Ale to jeszcze nie oznacza, że prace nad grą trwają, teraz CDP Red raczej ma 100% siły robocznej skierowanej na dwójkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pewnie będzie lepsza niż pc-towa bo będą mieli na to większy budżet.

Większy budżet jest raczej wątpliwy. Jeżeli w ogóle są plany wydania pierwszego Wiedźmina na konsole, to będzie to robione jak najmniejszym kosztem.

Najchętniej zagrał bym na konsoli w Starcrafta 2 (jest ponoć szansa, że go dostanę ^^) I to by chyba było na tyle jak na chwilę obecną, biorąc pod uwagę, że exclusivey PCtowe są na wymarciu i nie mają szansy na powrót ze skraju przepaści, a starsze gry PCtowe na konsoli mi się średnio widzą.

Uprzedzając pytania: nie ma najmniejszego problemu z używaniem do kontroli gry myszy i klawiatury, jeżeli tylko developer podejmie takie założenie (vide ostatni UT na PS3), więc SC2 na PS3 byłby mi bardzo na rękę, bo na notebooku niewygodnie się gra, a i średnie detale by pewnie maks wyciągnął.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś tego trailera z konsolowego wieśka co wyciekł do sieci ostatnio .O wiele lepszy system walki był i grafika niż na pc.

Te udziwnienia typu myszki i klawiatury do ps3 i innych konsol są po prostu g**no warte gdyż służą jedynie do pisania podczas gry w sieci lub serfowania po necie, używanie myszki w Unreal Tournament 3 było możliwe tyle że tak się grało koszmarnie i wielu wolało pada . Jest wielce prawdopodobne że i w SC 2 (o ile w ogóle ukaże się na konsolach) będzie gra tylko padem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie Wiedźmin 2. Inne gry - tzn. strategie i większość FPSów wolę mieć na PC, po prostu nie lubię w nie grać na konsoli, którą mam głównie do zręcznościowych gier akcji TPP i pochodnych. Mam nadzieję, że zapowiedzą Wieśka 2 na konsole na E3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Diablo 3

Diabeł pasowałby na konsolę jak mało co! Sterowanie w slasherowych rpg jest na padach wygodne co potwierdza kilka podobnych produkcji. Zwolennicy pozostawienia Diablo na PCtach podejmują też kwestię, że poprzednie części nie wyszły na konsole, więc ze znajomością fabuły jest krucho. Tak się składa, że duża grupa grała w ten tytuł na kompach i nie byłoby problemów z kontynuacją. Nadal liczę, że Blizzard zdecyduje się na wydanie gry na PS3 i X360.

2. Wiedźmin 2

Słyszałem ostatnio kilka opinii, że na konsolach gra się w gry typu Microsoft fitness i super sony workout, a taka gra jak Wiedźmin jest zbyt skomplikowana na móżdżki konsolowców. Nic bardziej mylnego! Podobnie jak w przypadku Diablo, duża część graczy w podstawkę grała i od tamtego czasu przesiedli się na konsolę. Pozatym, mój laptop jest zbyt przestarzały i zapewne W2 nie kupię... chyba, że zostanie wydany na konsole. Z podobnym podejściem spotkałem się już kilka razy.

Co do strategii. No cóż, uważam że konsola nie jest dla nich zbyt przyjaznym środowiskiem, ale (tak, znowu mam ale) już niedługo pojawi się RUSE, który ma ponoć zrewolucjonizować podejście do gatunku RTS. Poczekamy, zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Diablo 3

Diabeł pasowałby na konsolę jak mało co! Sterowanie w slasherowych rpg jest na padach wygodne co potwierdza kilka podobnych produkcji. Zwolennicy pozostawienia Diablo na PCtach podejmują też kwestię, że poprzednie części nie wyszły na konsole, więc ze znajomością fabuły jest krucho. Tak się składa, że duża grupa grała w ten tytuł na kompach i nie byłoby problemów z kontynuacją. Nadal liczę, że Blizzard zdecyduje się na wydanie gry na PS3 i X360.

Jeśli mnie moja pamięć nie myli to Diablo zostało wydane na PSXa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał ujrzeć serię Gothic. Toż to gra niemal stworzona na konsole :D

Proste sterowanie, myszka prawie wcale niewymagana (oprócz 3), ciosy również lepiej by się na padzie wyprowadzało.

Różne strzelanki FPS zostawiłbym na kompie. Bez myszki jakoś dziko mi się w nie gra, nie mogę się przyzwyczaić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Diablo 3

Tak się składa, że duża grupa grała w ten tytuł na kompach i nie byłoby problemów z kontynuacją. Nadal liczę, że Blizzard zdecyduje się na wydanie gry na PS3 i X360.

Skoro grali w poprzednie części i im się podobało to z radością kupią trójkę nawet jak będzie tylko na PC. Więc w czym problem? To tylko u nas jest jakieś chore myślenie zerojedynkowe, że jak masz konsolę to już PC najlepiej wywal za okno.

Co do strategii. No cóż, uważam że konsola nie jest dla nich zbyt przyjaznym środowiskiem, ale (tak, znowu mam ale) już niedługo pojawi się RUSE, który ma ponoć zrewolucjonizować podejście do gatunku RTS. Poczekamy, zobaczymy.

Odsyłam do "Ogólnie o grach" i tematu o strategiach. Tam opisałem, jak wygląda RUSE po doświadczeniach z demem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wiedźmin 2 - w pierwszą cześć wiedźmina grałem jeszcze na PC i strasznie mi się spodobała, lecz powątpiewam w moce mojego blaszaka i wątpię żebym w drugą część mógł grać komfortowo, aczkolwiek jeśli mam czekać na tą grę bardzo długo, to przełamię się i zakupie na PC i ewentualnie ograniczę poziom detali :).

2. Wiedźmin: Rise of the White Wolf- projekt z tego co mi wiadomo nadal jest gdzieś w czeluściach szuflad Redów, mam nadzieje że wznowiona zostania produkcja i gra wreszcie wyjdzie, im więcej gier o Wiedźminie tym lepiej bom ogromy fan prozy Sapkowskiego :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 2 będzie na 100% na konsolach więc jedna gra z głowy.

Ja natomiast bardzo chciałbym ujrzeć wszystkie części STALKER-a, HL z dodatkami w odświeżonej wersji. No i oczywiście nadchodzące Diablo 3. Fajnie jakby wydali te gry na konsole. Tylko ich mi brakuje na rynku konsolowym. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mógłbym zagrać na konsoli w grę MMO Cabal (chyba najlepsze MMO w jakie grałem) i zdecydowanie najchętniej zagrałbym w Gothic 1 i Gothic 2. Fajnie jeszcze by się grało w Shogun:Total War 2 , w które niestety na kompie nie pogram.

Tytułów wymienił bym bardzo dużo, zmieszczę wszystkie w dwóch słowach: Strategia, RPG
Ze strategią się zgodzę lecz o co ci chodzi z RPG? Przecież RPG na konsolach są.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...