Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mazzakollo

Rozwiązany: Gothic - problem z włączeniem.

Polecane posty

Witam . Ostatnio chciałem przypomnieć sobie jak to się grało w starego , dobrego Gothica I . I od razu po zainstalowaniu mam pewien kłopot . Kiedy nacisnę dwukrotnie na ikonę gry , pojawia się klepsydra , i nic. Po chwili znika i nic się nie dzieje . Dodam , że w procesach jest proces o nazwie Gothic. Dopiero jak wyłączam komputer, nagle włącza się ekran wczytywania Gothic . Jeśli próbowałem uruchomić kilka razy , w procesach jest kilka Gothiców , a jak wyłączam komputer naraz odpalają się wszystkie ( tzn , jak 3 razy próbowałem włączają się 3 gothici etc.) . Wie ktoś co z tym fantem zrobić ? Mam procesor jednordzeniowy 3,0 ghz , kartę geforce 8600 gt z 256 mb , 2 gb ramu . Mam najnowsze stery od grafy . Może zainstalowanie starych pomoże ? Tylko jak usunąć te nowe... ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System WIndows XP , antywirus AVG . Wiesz co , spróbuję na chwilę wyłączyć antyvira i firewalla . A wogóle , czasem gra uruchamia się nie jak wyłączam komputer, ale po pół godzinie np. nakliknąłem 2 razy pół godziny temu , a teraz nagle się uruchomiła ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GI ściągałeś czy masz na płycie masz bo może jak sciągłeś to ma jakiś błąd i dlatego nie działa ja miałem też taki błąd jak sciągłem GI ale potem zgrał kumpel na płytkę i mi działało i to tyle :)

Otrzymujesz ostrzeżenie za ściągniętego GI. Z okazji pirackiej recydywy dorzucam 7 dni urlopu na zapoznanie się z regulaminem.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...