Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Kupno słuchawek do grania

Polecane posty

Witam!!

Mam zamiar kupic sluchawki z mikrofonem i zastanawiam sie nad modelami Razer Carcharias, Fatality HS980, Fatality USB HS1000 i Creative Sound Blaster Arena USB.

Glownie chodzi mi o jakos wykonania, porownanie jakosci do ceny, solidnosc i niezniszczalnosc!!! no i wygode. Ktore z tych sluchawek spelniaja powyzsze warunki?? NIe chce wydac kasy w bloto. Glownie biore pod uwage Fatality HS980 i Razzer Carcharias, wiec porsze was o doradzenie na ktore wydac pieniadze. I jeszcze jedno pytanie czy trzeba kazde sluchawki instalowac czy wystarczy podlaczyc i mozna grac??. :wink:

Dzieki

pzdr :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecę Razery :P Wygodne dobry dźwięk wykonanie tak samo no i mikrofon... po prostu świetny ,wycisza wszystkie szumy (kolega podczas pierwszej rozmowy powiedział tak : "co ty nałożyłeś filtr na ten mikrofon ?")i "łapie" dźwięk z dużych odległości (ten sam kolega słyszał moją mamę rozmawiającą piętro niżej :O) co może być plusem jak i minusem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość luq92

Ja polecam Gamecom'y 367. Bawiłem się nimi u koleżki i są super. Ja posiadam Creative Fala1ty HS-800 i mogę je z czystym sumieniem polecić. Mają odłączany mikrofon na jack. Grają po prostu super :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kraven2000 i luq92 musimy zrobić "zlot" i porównać hehe :P

Zapomniałem dodać ,że te razery mają kabel opleciony hmm... oplotem (nie wiedziałem jak to nazwać :P) ,nie tak jak większość słuchawek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również Gamecomy 367 polecam. Doskonale tłumią dźwięk. Ja np, mam kompa na biurku obok siebie i w grach zazwyczaj grafika szumi. Ale te słuchawki genialnie tłumią wszelki hałas.

Posiadają na kablu regulację głośności i włącznik/wyłącznik mikrofonu. Kabel jest dosyć gruby także nie straszne mu kółka od fotela ;D

Mam te słuchawki od listopada 2009 i złego słowa nie mogę powiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie lubię jak ktoś mi przeszkadza w graniu dlatego wolę słuchawki o konstrukcji zamkniętej ^^

I wtedy mogę się skupić na grze a nie na odgłosach ze świata realnego xD

Ja też mam xD

Ale zazwyczaj jak gram to ktoś mnie woła i przeszkadza , tak przynajmniej na słuchawkach mam spokój xD

Ale koniec OT ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę GameComy 377, które mam już parę miesięcy i jestem z nich bardzo zadowolony. Przez ponad 2 lata miałem Fatal1ty HS 800 i też były dobre ale GameComy wygrywają lepszym dźwiękiem i chowanym mikrofonem (odczepianego nigdy nie miałem gdzie położyć :P).

Słuchawki na Jacki podłącza się po prostu i działają. Jak jest z tymi na USB - nie wiem. Powiedz jeszcze jaką masz kartę dźwiękową (chyba, że zintegrowaną).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecane słuchawki do gier

Artykuł niegdyś był na jednym z forów, na szczęście autor przeniósł go na blog. Jeden z nielicznych poważnych artykułów który na bank nie jest sponsorowany. Do spisu jeszcze powinny dojść Plantronicsy Gamecom bo to też świetna seria słuchawek. Creativów nie polecam bo w tej cenie można znaleźć lepsze modele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja bym polecał takie coś:

Asus Xonar DS - 169 zł

Plantronics GameCom 377 - 138 zł

ceny z camino.pl

ewentualnie :

słuchawki SENNHEISER HD 202 ~100 zł i osobno mikrofon ~30 zł

ale zanim kupisz najlepiej przejdź się do sklepu ze słuchawkami i po przymierzaj

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...