Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bluegardo

Rozwiązany: Problem z dźwiękiem.

Polecane posty

Witam. Od czasu reinstalacji systemu mam dziwny problem z dźwiękiem. Mianowicie we większości filmów/gier/utworów muzycznych dźwięk zanika lub zniekształca się. Nie słyszę m.in. takich rzeczy jak: lektor filmów, rozbrajanie/podkładania bomby w CoD4/CS, nie słyszenie nie których odgłosów czy nie słyszenie słów piosenek. Mój sterownik do dźwięku to:

Function Driver For High Definition Audio - ATI AA01. Podaje screena z "Kontrolery dźwięku, wideo i gier":

nowyobrazmapabitowalv.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta Główna : intel Classic Series DG31PR (Tak jest napisane na pudełku)

Karta Graficzna: ATI Radeon HD 2600 PRO

Karta Dźwiękowa: Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1] (O ile się nie mylę)

Zasilacza nie da rady, mam plomby gwarancyjne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam w rękach fakturę VAT i kartę gwarancyjną. I nie ma na niej modelu komputera (no chyba że ja nie mogę znaleźć) ani zasilacza. Ale sprawdziłem sterowniki do Karty Dźwiękowej. I są aktualne. Może mi ktoś podać stronę ze sterownikami do Intel 82801GB ICH7.

Jedyne co znalazłem co może być modelem (ale chyba nie) to "MM #: 891191" i "VERSION #: D972270-001" ale to raczej nie to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specyfikacja twojej płyty:

DG31PR

Jak byk pisze Realtek ALC888, że realtek widac też z załączonego przez ciebie screena. Poszukaj sterowników tutaj

A ATI Function Driver For High Definition Audio to sterownik odpowiadający za wysyłanie dźwięku przez wyjście w karcie graficznej np. film z komputera na telewizor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest karta dźwiękowa 5.1 albo więcej? Na czym odtwarzasz dźwięk? Być może masz ustawiony tryb 5.1, a odtwarzasz na stereo, wtedy niektóre dźwięki nie są odtwarzane (bo karta wysyła je do nie istniejących głośników).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...