Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bylon

Assassin's Creed - problem z inatsalacją

Polecane posty

Mam ostatnio bardzo ciekawy problem, przez który nie mogę zainstalować AC I.

Podczas instalacji, staje ona nagle i nie rusza się. Ma to miejsce przy 7 "kreskach", przy pliku DataPC_Acre.forge

Stacja BD niby tam coś jeszcze pracuje (ciągle!), ale instalacja stoi jak stała. Restartowałem ją już chyba z 7-10 razy.

Możliwe, że jest to problem systemu - Windows 7 32bit - u kumpla na Viście (!) spoko poszło wszystko. Gra jest oczywiście oryginalna, edycja premierowa, system - jak już napisałem - 7. Proszę o pomoc, i z góry za nią dziękuję.

Edit. Aktualnie pokazuje się oto taki komunikat (poczekałem dłużej):

Składnik: NewFeature1

Grupa pliku: data

Plik: E:\data2.cab

Błąd: Błąd danych (CRC)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tak spróbuję :)

BTW: Mam jeszcze taki pomysł (ciekawy), żeby spróbować przegrać zawartość płyty na innym kompie, później na dysk przenośny, i z niego na lapka. Poinformuję, czy się udało ;)

Edit (który to już xD). Będę jeszcze próbował takim http://www.dobreprogramy.pl/Unstoppable-Co...dows,13084.html czymś, mam nadzieję, że się uda :) Trzymajcie kciuki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKO zawiodło. Próbowałem z XP-ka, poszło lepiej, ale dalej słabo (do połowy tym razem - w Viście do 1/25). Próbowałem też programikiem, nieskończenie długo działał, a po ok. 6h pracy zrobił połowę (przez pierwsze 0,5h, później przez 5,5h robił ok. 50MB), i wykrył paredziesiąt uszkodzonych mega (!!!). To noemalne jest? Płytka była chyba fabrycznie nowa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...