Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gamemen97510

Rozwiązany: Call of Duty World at War, Czarny ekran.

Polecane posty

Witam. Mam taki problem. Otóż kupiłem sobie grę wymienioną w temacie. Zainstalowałem wszystko wydawało się dobrze. Odpalam grę, wyskakuje mi logi i... nic czarny ekran, nic nie można zrobić. I do was teraz prośba. Ja to naprawić ?

Mój Komputer:

1GB Ram.

Windows XP Service Pack 3.

Karta Graficzna Geforce 7600.

Procesor AMD 3000+ BOX.

Czyli powinno działać, a nie działa. Proszę o pomoc.

Grę oczywiście reinstalowałem (i oczywiście nie pomogło).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taki problem, tyle że na starszym komputerze, który miał 1,5 GB RAM i Athlona 3200 XP+. Nie chcę Cię martwić, ale to problem ablo RAMu, albo karty graficznej - jedno albo drugie jest za słabe, przez co gra po prostu na Twoim komputerze nie wyrabia. Dołożenie następnego 1 GB RAM lub zmiana karty graficznej powinny Ci pomóc... Obstawiałbym też za słabą moc procesora do tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czekać mogę, specjalnie mi to nie przeszkadza. Ale mam kolejny problem, tym razem multi mi nie działa. Otóż w wchodzę w multi biorę znajdź serwery i... nic pustka. Żadnego serwera. Nie wyszukuje. Co mam zrobić ? Gra jest z zainstalowanym punk basterem. Na początku piszę że jest wyłączony, ale przestawiłem, w opcjach na włącz i to nic nie pomogło. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze, po 10 minutach sam na to wpadłem :D. Ale dzięki za pomoc. Szczególnie tobie opti. Napisze czy wszystko działa, kiedy ściągnę ostatni patch ;p.

Mam kolejny problem. Otóż, ściągnąłem jak na razie 4 patche (v1.1, v1.2,v1.3 i v1.4), teraz ściągam piąty ale to nieważne. I chcę spbie oczywiście pograć w multi, więc wchodzę patrzę O ! jest 12 serwerów, więc postanowiłem wejść na któryś, gram sobie jakieś 2 minuty i dostaje kicka od Punk Bastera a treść jego "No packet flow" co to znaczy ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...