Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RIP

Team Fortress 2, nie mogę zmienić configu

Polecane posty

a konkretniej. Z powodu zbyt wysokiego, jak na moje łącze pingu, postanowiłem poszperać trochę w configu. Wszedłem więc w Steam/steamapps/team fortress 2/tf/cfg i tam otworzyłem plik config.cfg.

Wpisałem nowe wartości "update rate" (45), "decals" (300)i "cmdrate" (100), które wcześniej na podstawie wyników prędkości mojego łącza podpowiedział mi HLToolz.

następnie zapisałem zmiany i uruchomiłem grę w celu sprawdzenia, czy zaszła jakaś poprawa-bez zmian....

Ponownie znów wszedłem do pliku config.cfg i okazało się, że wartości znów są takie, jak przed zmianą...

Próbowałem zmieniać to na różne sposoby. Wycinałem plik cfg, kopiowałem go na pulpit, gdzie zmieniałem i później podmieniałem ze starym, a i tak po uruchomieniu gry wszystko wracało do starych ustawień...

Jak dokonać tych zmian?

i druga sprawa. Czy w plikach konfiguracyjnych TF2 są gdzieś komendy "rate" "client rate" i "cmd backups"? W Config.cfg takowych nie mam, a zwykle i te wartości zmienia się w celu polepszenia pingu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to wpisać w konsoli?

tak samo jak config.cfg? czyli np. rate "20000" ?

Pytałem też na innym forum, gdzie doradzono mi, żebym sam stworzył plik autoexec.cfg, do katalogu z configiem tf2, bo ponoć plik config.cfg nadpisuje się przy każdym uruchomieniu gry. Zrobiłem tak i chyba nie widzę różnicy :)

@down

OK. Spróbuję jutro, zobaczymy czy będą jakieś efekty. Dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...