Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Elo!

Mam Problem Z Patch'ami do RoM'a.

Pobrało Mi Całego Patch'a 3.0.0.2130.en było 100% na każdym pasku ale widziałem prędkość pobierania.

Wyłączyłem I Włączyłem Jeszcze Raz i Wtedy Zauważyłem Że Aktualizacja ma 30% a Pobieranie 0% a Patch ten sam! Co Mam Robić??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłem I Włączyłem Jeszcze Raz

Wyłączając aktualizację, zresetowałeś ją, wiec pobiera ci od nowa. Niektóre patche mają tak, że pokazuje 100%, ale patch dalej się pobiera, trzeba po prostu czekać, aż się pobierze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, potwierdzam, bo sam tak miałem, że przy pobieraniu tego pierwszego Patcha widziałem 100% na górze i na dole, ale Plik dalej się pobierał. No i po jakiejś godzince (Od pokazania 100%) Patch się ściągnął i gra działa. Także bądź cierpliwy, bo to jest jakiś Bug launchera

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc Poczekam... :P Ale Wyłączyłem Patchowanie Na Noc I Jak Włączyłem To Było Tyle samo % ile było jak wyłączałem... Co Jest??

edit:

Dzięki DevX i trutka1 Teraz ściąga mi już patch 3.0.0.2149.en!

Wie Ktoś Może Ile Jest Tych Wszystkich Patchy??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny powtarzam, że nawet jak macie 100%, to poczekajcie, bo Patch się ściąga. U mnie było tak tylko z 1 patchem, a kolejne dwa po dojściu do 100% instalowały się. Także - Cierpliwości, cierpliwości i jeszcze raz cierpliwości

PS: Skoro wy tacy niecierpliwi teraz, to ja się boję, co będzie jak wyjdzie patch 18 Maja ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem i zainstalowałem wszystkie patche i jak włączam grę jest czarny ekran i po chwili wyskakuje błąd. Wychodzi na to że uszkodzony jest plik Client.exe, bo gdy wgrałem starszą wersję tego pliku, gra włączyła się normalnie, ale nie dało się zalogować. Czy ma ktoś działający plik Client.exe i mógłby mi wysłać go na mejla?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...