Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pysio

Rozwiązany: Portal, rozdzielczość na 15" monitorze

Polecane posty

Wielka promocja chłopaków z Steam zachęciła mnie do pobrania gry Portal. Szkoda ze tylko do 24 Maja to jest ;/

Ale nie o to chodzi. Mam monitor 15" i jak włączam grę to mam czarny ekran i na nim "Out of Range" tzn ze gra ma ustawioną za dużą rozdzielczość jako domyślną. Znalazłem w folderze SteamApps tę grę a wniej plic .cfg jednak nie ma tam nic o rozdzielczości tylko ustawienia klawiszy itp.

Ma ktoś jakiś pomysł jak można zmienić rozdzielkę? Można też spróbować na "ślepego" ;p tzn ze ktoś mi poda jakie klawisze mam po kolei naciskać zeby to ustawić :P Ja tak zrobiłem w Mirrors Edge.

Albo prosiłbym o plik cfg z ustawioną 1024x768 rozdzielczością, ale nie wiem czy ona jest w tym zapisywana, warto spróbować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze ale w jaki sposób?

gdzie to wpisać/

Szukałem w pliku .cfg opcją znajdź linijki z słowem width i height i chyba żadna z nich to rozdzielczosć :/

vprof_graph "256"height

c_orthoheight "100"

net_graphheight "64"

npc_height_adjust "1"

budget_panel_height "384"

texture_budget_panel_height "284"

vprof_graphwidth "512"

c_orthowidth "100"

budget_panel_width "512"

texture_budget_panel_width "512"

To sobie pograłem. :dry:

Jak tak sie nie da to prosiłbym Video za pomocą HyperCam zrobić Menu i przejść do opcji i pokazać tam w grafice to będę kombinował na ślepo.

//////EDIT

Dobra udało mi się to uruchomić. Trzeba w Bibliotece gier w Steamie wziąć na Grę Portal kliknąć prawym przyciskiem myszy, Właściwości, Parametry startowe i wpisać "-w 800" i OK, a potem zamknij. Już powinien być ekran z gry i tam na spokojnie w opcjach ustawiamy sobie rozdzielczość jaka nas interesuje.

Ile ja się nagrzebałem na Forum Steam ;p Do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...