Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darkmen

Just Cause, po 30 minutach grania gra zaczyna się zacinać

Polecane posty

Kupiłem CDA z pełną wersją Just Cause ale mam problem,po kilku minutach gry (około 30) gra zaczyna strasznie przycinać i aby to naprawić trzeba ponownie ją uruchomić.Problem w ty,że nie patrzę na zegarek ile to czasu jeszcze zostało do zacinania i jak taka akcja zdarzy mi się podczas wykonywania misji,hmm no cóż wyjść z życiem jest trudno i często się to nie udaje.Proszę o pomoc,mój komp:

procesor Intel Pentium Dual Core E5200 (Dwa rdzenie po 2,50 GHZ)

Karta graficzna Geforce 9600 GT

4 GB RAM

Windows XP Proffesional

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Skoro przeszedłeś to zgłoś że problem rozwiązany, a pro po że krótka to dodam że jeszcze ,,mdła".Kupiłem pudełkową wersję w PKK, i średnio byłem usatysfakcjonowany wydaniem tej kasy.Za dużo wybuchów i tego wszystkiego, grafika ładna, dźwięk też daje radę ale model jazdy - w żadnej grze nie widziałem gorszego.Po przejściu 14 misji znudziła mi się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty masz ten problem, u mnie jest to samo - po 30-40 min. muszę wyłączyć i włączyć ponownie grę gdyż zaczyna ciąć. Nie zastosowanie się do powyższego grozi wywaleniem gry do pulpitu. Aczkolwiek myślę że w tym przypadku winę ponosi zmiana rozdziałki na panoramiczną WSXGA+. Żaden z kumpli, którzy nie ruszyli rozdziałki nie miał tego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pogrywam czasem w JC z kolekcji klasyki i podobnych udziwnień nie uświadczam. Wszystko zawsze chodzi płynnie, obojętnie od tego co sie na ekranie dzieje. Chociaż może ma to związek z rozdzielczością (1600x1200).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość luq92
Darkmen Zmierz temperatury podzespołów podczas grania. Nie obraziłbym się o markę i moc zasilacza. Jakie masz sterowniki od grafy?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, gra zaczyna się zacinać po ok godzinie grania.

Mój komputer: Dualcore T4200, 3GB ramu, Radeon HD4570, Windows 7 HP 32.

Także gram na panoramicznej rozdzielczości korzystając ze sposobu z tego forum. Jeśli to jego wina to czy może jest inny sposób na panoramę? Jakiś patch może?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...