Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eddy1

Zmiana monitora?

Polecane posty

Za tydzień rodzice chcą mi kupić monitor do 500zł za dobre oceny w szkole :cool: . Celuje w: BenQ G2220HD.

Jak mój komputer będzie się zachowywał w najnowszych grach? zaznaczam że przez najbliższe pół roku może nawet rok nic w kompie nie będę zmieniał. Czy zmiana ma sens? czy lepiej zostać przy

moim monitorze LG Flatron L1942S?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość luq92

Tylko jest pytanie jak długo nic przy kompie nie będziesz zmieniał. Jeśli pół roku, to możesz brać ten monitor. Jeśli nie zamierzasz nic zmieniać, to lepiej bierz coś o rozdzielczości 1680x1050. Karta jest za słaba do Full HD. Chyba mija się z celem brać Full HD a grać w niższej rozdziałce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tą samą karte graficzną (co prawda Gainward'a) i jakoś daje rade na moim BenQ G2220HD ,czasem w WoW'ie w zamieszaniu zdaży się przyciąć ,grałem na niej w Batmana : Arkham Asylum(full detale) ,Shifta(full detale) ,PoP(full detale i GTA IV (na średnich dawała rade). Moim zdaniem powinieneś brać tego BenQ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość luq92

Poczekajmy jeszcze trochę i zobaczymy czy da rade w Full HD :P Ja mam 9800 GT i jest ona troszkę tylko wolniejsza od 250 i zdarza jej się zakrztusić w 1680x1050, ale to rzadkość, ale w Full HD by było gorzej. Więc proponuję zostać przy 1680x1050.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...