Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ollaen

Nowe głośniki

Polecane posty

Cześć chciał bym prosić o radę w kupnie głośników jak najmniejszych (ale nie takich http://www.ks-ekspert.pl/media/188131/man1.jpg ) a dość dobrych(może creative) cena do 100zł

jeśli to ważne to kartę dźwiękową mam zintegrowaną z płytą główną Gigabyte MA770T-UD3P

moje biurko fotka słaba bo z telefonu ale wszystko widać (ten stary głośnik to jakiś tam Mode com)

[CIACH]

Uploaded with ImageShack.us

Ciachnąłem tapetę. Zapoznaj się z zasadami pisania postów, a w szczególności z zasadami umieszczania obrazków. - Sevard

Ok

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pod biurkiem ci się nie zmieści woofer ? Jeśli tak to bierz te Creative'y :) Szału jeśli chodzi o moc nie ma ale grają czysto a w niektórych rodzajach muzyki potrafią zagrać lepiej niż moje :P Oczywiście na zintegrowanej karcie dźwiękowej o_O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te pierwsze są fajne (choć nie wszystkim domownikom sie podobają) ale czarna obudowa, czarny monitor i drewniane głośniki nie będę współgrały (nie patrzcie na to że MC jest biały bo wziąłem go od starego kompa bo nie było innych)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twoim przedziale cenowym pozostają jeszcze te klik mają czarny front więc jeśli je dobrze ustawisz to nie będzie widać tych drewnianych elementów :) Ale osobiście bym wybrał coś 2+1 :P Nawet do 100 zł najprostszy zestaw będzie dobrze grał ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...