Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LinRock

Sid Meier's Pirates!, gra sama się wyłącza

Polecane posty

Musiałem umieścić ten temat tutaj gdyż nie macie działu zręcznościówki a do takich ta gra należy:P.

Więc mam tą że grę. Instalka spoko, włącza się nie naganie - ciut długo ale komp z przed potopu to rozumiem - zaczynamy rozgrywkę. Raz, dwa, trzy... ktoś pewnie powiedział by frytki ale niestety nie. Gra sama się wyłącza. Każdorazowo po przepłynięciu jakiejś odległości mam takiego crash'a. Majstrowałem przy grafice. Nic. Sterowniki. Najnowsze. DirectX. Najnowszy zainstalowany. Szukałem na innych forach i nic w sumie nie znalazłem. Posunąłem się nawet do tego że słuchałem rad INTELA o wspieraniu działania gier. NIC!!

Tak więc proszę was Masterzy! HELMP ME!!

P.S. Mam ostatnio fazę na tego typu gierki. Szukałem innych. Póki co jestem w trakcie pożyczania Port Royal choć nie wiem czy przypadnie mi do gustu. Inne giery tego rodzaju albo mi nie ruszą albo są... do [beeep]...

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procek: Intel Celeron 2,41 Ghz

Grafa: Intel R 82865g Wersja sterownika: 6.14.10.4396 Data sterownika 20.09.2005r.

Ram: 752 bóg raczy wiedzieć jakich chyba SD

Karta dźwiękowa:... dobre pytanie od roku nie mam dźwięku chyba się przypaliła:P

Pytka [beeep]: Gigabyte 81865GVMK.

Starczy?? Jak coś to dopisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 90% to wina grafiki, niestety jest zbyt słaba, może również to być wina spalonej dźwiękówki - nie które gry nie włączą się jeżeli posiadasz spaloną/uszkodzoną kartę dźwiękową, jednakże ja obstawiam grafę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź grę na innym kompie, najlepiej mocniejszym :), jeżeli będzie działać bez problemu, oznacza to problem u Ciebie, jeżeli będzie crashować na innym kompie to znaczy że gra jest uszkodzona, następnie wyczyść swój komputer, być może problem wynika z przegrzania karty, niestety sprzęt z wiekiem ulega degradacji i nabywa tendencji do przegrzewania się, a na to wskazuje Twój problem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...