Skocz do zawartości
tiges

Runes of Magic

Polecane posty

Gildia nazywa się oficjalnie CDAction, serwer: Cath

W związku tym mam kilka ważnych informacji.

1. Jak dołączyć?

Obecnie jest 11 poziom gildii i jak coś się zmieni to poinformuje Obecnie mamy około 120 członków. W sprawie rekrutacji należy pisać w grze do przywódców lub kadry wymienionej poniżej.

Przywódca: Miedziol

Zastępcy Przywódcy: Tralek, Andassil

Kadra: Tokamxoa, Kubick, Mard, Radziullo

Maskotka Gildyjna: Harpe wink_prosty.gif

1. Ponieważ reprezentujemy CDA obowiązuje wysoka kultura osobista. Osoby nie potrafiące się zachować będą usuwane. Proszę też o informowanie o osobach z gildii łamiące zasady gry czy netykiety. Jednocześnie proszę o wyrozumiałość dla tych, którzy po prostu czegoś nie wiedzą.

2. Aby gildia się rozwijała należy ją wspierać. Dlatego istnieje obowiązek dostarczania surowców.Wpłaty określone są przy rekrutacji a zmiany podawane na bieżąco.

3. Konta nieaktywne bez usprawiedliwienia przez 30 dni są usuwane. Jeżeli masz dłuższą przerwę, to poinformuj o tym kadrę.

4. Można mieć jeden charakter w gildii i można go zamienić na nowy(wyjątki muszą być przedyskutowane z kadrą).

5. Jeżeli ktoś nie będzie już grał to proszę o informacje. Nie blokujcie miejsca kolegom.

Wojny oblężnicze:

1. Obowiązuje cisza (nie dotyczy dowodzących) i korzystamy z TS 2

2. Podział na osoby walczące i zbierające kryształ/broniące ( próg 15 k HP ).

3. Nie można być w zamku ani w domu. Wybiera się G->Bitwy i rozpocznij walkę.

4. Gildie rejestruje przywódca, więc się nie martwić co trzeba robić. Trzeba po prostu być. Wojna zaczyna się o 20:00.

Na tablicy gildii są zasady potrzeba/chciwość (need/greed). Permanentne niestosowanie się spowoduje usunięcie z gildii.

W skarbcu należy składować runy i przedmioty produkcyjne. Członkowie zajmujący się produkcją mogą z nich korzystać (a nawet trzeba, żeby materiały nie zalegały).

I szybkie FAQ:

1. Nie, Smuggler nie gra

2. Tak, kilka osób z redakcji jest. Obecnie mało aktywni.

3. Jak będzie rekrutacja, to będzie można się dołączyć. Masz 57 lvl powiadasz, hmmm, to kiedy zaczynasz?

4. Zamek jest. udaj się do zachodniego miasta Varanas, lub do Auli gildii, lub do Obsydianowej Twierdzy a takze w Dalanis.

5. Tak. Surowce są jeszcze potrzebne, runy i kamienie gildii też.

6. Mają zbroje, tylko ją wyłączyli pokazywanie w panelu postaci. Majtek nie można zdjąć.

7. Oni nie mają 20 LVL, bo wcześniej były niższe wymagania. Niektórzy też zamienili postać, a większość ma akurat włączoną podklasę z niższym levelem i nie widać ile ma pierwsza.

8. Ty mnie też pocałuj. O, sorry, to nie było pytanie

Rekrutacja jest otwarta.Przyjmujemy osoby od 30 poziomu( na jednej postaci)

Gildia jest bardzo zróżnicowana od osób na 30 lvl po 62/62 na poziomie Świątyni Rakshy. Również wiekowo są osoby w przedziale od 10+ po ponad 40 co gwarantuje,że każdy znajdzie kogoś

z kim bedzie mógł przyjemnie pograc i porozmawiać.

Więcej informacji można uzyskac w poniższym wątku/od osób wymienionych wyzej czy ode mnie na mailu bądź pw.

Wszystkie szczegóły są opisane na tablicy ogłoszeń oraz na wewnętrznym forum.

Edytowano przez mateusz(stefan)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym usuwaniem jak ktos bd off przez miecha a co np. jak ktoś hmm... nie wiem wyjedzie gdzies albo mu net padnie ;D

Przecież jest powiedziane że można powrócić do gildii.

Swoją drogą to myślę na dołączeniem. Tylko najpierw planuję trochę podlevelować postać. No bo jaki pożytek miałaby gildia z 15 zwiadowcy / 10 łotra.

Edytowano przez Zahlastany
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram niestety na Macantacht, ale życzę sukcesów. Mam kilka pytań:

1. Czy CDA wyraziło zgodę na taką nazwę gildii? ;>

2. Podobno na Cath jest problem ze zdobywaniem zasobów przez nagłe niezrozumiałe zainteresowanie craftingiem. To prawda? Bo jeśli tak, to rozwinięcie gildii runes-magic będzie trudne (potrzeba naprawdę dużo materiałów).

3. Nie mam więcej pytań a jestem zbyt leniwy żeby zlikwidować "kilka".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)
Gram niestety na Macantacht, ale życzę sukcesów. Mam kilka pytań:

1. Czy CDA wyraziło zgodę na taką nazwę gildii? ;>

2. Podobno na Cath jest problem ze zdobywaniem zasobów przez nagłe niezrozumiałe zainteresowanie craftingiem. To prawda? Bo jeśli tak, to rozwinięcie gildii będzie trudne (potrzeba naprawdę dużo materiałów).

3. Nie mam więcej pytań a jestem zbyt leniwy żeby zlikwidować "kilka".

ad1. a jak myslisz? szczegolnie ze zakladal tez i admin? :P

ad2. w 6 osob zrobilismy 6 lvl .. i jest prawie 7 .. nie martw sie ;) teraz bedzie z gorki :P szczególnie ze szybko sie respią.

ad3. :P

Edytowano przez tiges
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuu też bym chciał do gildii. Jak osiągnę wymagany lvl to napisze.

Jedno pytanie: Czy jeśli jestem Elfem to mogę być w gildii z ludźmi? Nie sprawia to żadnej różnicy?

Nie sprawia.

Zapraszamy w szeregi ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tak naprawdę jesteśmy gidlia dla początkujących. 10 lvl (od tego poziomu wybiera się2 klase) to nie są jakieś specjalne wymagania. większość przyjmyje od 20 a nawet wieciej.

A robić gildie, żeby zaraz ją opuścic to nei jest dobry pomysl. Mozna skorzystac z systemu listy znajomych i w ten sposob grac razem na poczatku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Panowie. Ze względu na kurcząca się w zastraszającym tempie liczbę miejsc (w tej chwili mamy ponad 80 członków) podwyższyliśmy poziom, który uprawnia do dołączenia do gildii. Granica sztywna nie jest. Jeżeli dwie klasy będą blisko 20, to też prawdopodobnie przyjmiemy. Należy się liczyć z tym, że miejsc może zabraknąć na dniach. Nie oznacza to zamkniętych drzwi. Każdy nowy LVL to 10 dodatkowych miejsc. Także gracze nieaktywni będą robić miejsce nowym.

Na starych zasadach zostaną dołączeni ci, którzy się zgłaszali i byli już umówieni.

Edytowano przez tiges
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem w dyskusji o ROM, sporo osób gra również na drugim polskim serwerze. Może tam również założylibyśmy oficjalną gildię CDA?

Oto to! Np. ja gram na drugim, a tam gildii CDA nie ma. Może istnieje możliwość, byście ją zrobili?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...