Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malagant

Login i hasło do routera

Polecane posty

Mam jedną sprawę: chcę się dostać na stronę z ustawieniami mojego routera, aby zmienić kanał WiFi i sprawdzić firmware (oraz ew. zaktualizować). Niestety, nie mam pojęcia jaki jest login i hasło. Jak mogę je zdobyć (domyślne nie działa)? Router to Netgear DG834G v3.

Alternatywnie, jeśli jedynym wyjściem jest reset routera, to czy trudno jest z powrotem przywrócić dawne ustawienia, bo nie jestem zbyt mocny w tych sprawach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj admin/password (standardowe dla Netgeara) lub admin/admin. A ustawienia nie są aż takie uciążliwe, jeżeli konfiguracja przeprowadzana jest automatycznie (DHCP). Jeżeli inaczej, to też da się zrobić bez większych kłopotów. W razie czego to dzwoń do ISP (dostawcy usług internetowych) - tam zawsze pomogą. :)

EDIT - To jest ADSL, może być z tym chwila roboty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj admin/password

Pisałem, że domyślne nie działa :P. A co do ponownej konfiguracji, to jak to dokładnie wygląda, tzn. co trzeba ustawiać od nowa i czy wszystko trzeba samemu, czy chociaż część można przywrócić automatycznie?

Ponadto, chciałem ściągnąć najnowszy firmware do tego routera (V4.01.40), ale link na stronie producenta nie działa. Ma ktoś to może na dysku lub wie, skąd można ściągnąć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli korzystasz z PPPoE to wpisujesz po prostu użytkownika i hasło, które masz podane w umowie i połączenie powinno działać. Wszystko ustawiasz samemu. Na spodnie lub boku routera często jest podane hasło i login do zalogowania na router, sprawdź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...