Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

repta2

Rozwiązany: Głośniki do 200zł

Polecane posty

Po zakupie nowego komputera, chciałbym kupić nowe głośniki, bo w tej chwili lecę na słuchawkach, ale nie przepadam za słuchaniem muzyki na słuchawkach podobnie jak za graniem w gry w których nie potrzeba komunikacji głosowej, dlatego prosiłbym o doradzenie w wyborze głośników zestaw 2.0 lub 2.1 i jeśli byłoby to możliwe aby były one dostępne w proline.

edit: dzięki za zwrócenie uwagi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego prosiłbym o doradzenie w wyborze słuchawek zestaw 2.0 lub 2.1 i jeśli byłoby to możliwe aby były one dostępne w proline.

Domyślam się że chodzi o głośniki ^^

A więc, z czystym sumieniem mogę polecić Głośniki Creative 2.1 Inspire A300. Sam ich używam i naprawdę jak na zestaw 2.1 dają radę, poza tym nie są drogie, znalazłem nawet zestaw za 110 zł.

Dobry materiał, jakość dźwięku na wysokim poziomie, świetny design, mocny bas, pokrętło regulacji głośności przy prawym głośniku co dla mnie jest zaletą, jakoś niespecjalnie przepadam za pilotami. Polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że temat do zamknięcia zdecydowałem się na Inspire A300, dzięki wam za radę, nie było z byt dużego odzewu ale zawsze mogłem przeczytać kilka słów o głośnikach, nie chciałem kupować w ciemno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...