Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mcrr

Mp4 do 180 zł

Polecane posty

Witam.

Byłbym wdzięczny, gdybyście polecili mi jakieś przyzwoite odtwarzacze mp4 w cenie do 180 zł. Wiem, że taką kwotę nie kupi się super playerka, ale może coś co nie rozpadnie się po tygodniu. W każdym razie to nie ja będę wydawał kasę tylko znajomy :smile: .

Nazwa działu to niby "Składamy komputer - kupujemy części", a mp4ka to raczej nie część do komputera, ale nie zauważyłem bardziej odpowiedniego działu. Jeżeli jednak założyłem temat nie tu gdzie trzeba to przepraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to Sansa Clip lub Clip+. Porzadne playerki o malych rozmiarach i z mozliwoscia wlozenia karty microSDHC :wink:

Przepraszam podalem odtwarzacze MP3 ale MP4 w tej cenie chyba nic ciekawego nie znajdziesz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to miał być player dla mnie, to bym za taką cenę nie kupował. Ale znajomy chce kupić w tej chwili za tyle kasy ile ma. A jak mi zaczął podawać linki do odtwarzaczy które mu się spodobały, postanowiłem napisać ten temat :smile: . Sama chińszczyzna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie kolega Twój odpowie na pytanie, ile ten player ma mu posłużyć. Jak więcej jak pół roku, to niech dociuła jeszcze trochę i kupi coś markowego. Tajwańsko-chińskie playerki wyglądają może ładnie na zdjęciach i przez jakiś czas faktycznie działają, ale potem się zużywają przyciski, żywotność baterii się skraca etc. Jeżeli strasznie mocno go ciśnie na odtwarzacz, to za 180zł można kupić naprawdę dobrą mp3...

@down:

popieram, świetny odtwarzacz, no i nie rozleci się po pół roku. Okazyjną cenę też widzę, ale krótką gwarancję...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm....Z własnego doświadczenia mogę polecić :Creative ZEN 4 GB, ma ciekawy design, bardzo dobrą jakość dżwięku + można na nim oglądać filmy ;)

W tej cenie, nie mogę Tobie nic ciekawszego polecić...

Jeśli chciałbyś brać dotykowego, to w tej cenie to tylko no-name, ale 100 razy gorszy(niefortunny zakup, także z własnego doświadczenia :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...