Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaxeN

Gods Kraina Nieskończoności, przeniesienie się w przeszłość

Polecane posty

Słuchajcie mam takie pytanie. Gram w gods i doszedlem do momentu przeniesienia sie w przeslość czy cos takiego (żeby zniszczyć jakis tam wielki klejnot z bogiem smierci w srodku) i tam są takie wielkie stworki. One są [beeep]... mocne i chcialbym troche rozwinąc umiejetnosci wojownika, ale nie moge znaleść zadnego goscia który moglby mi te umiejetnosci podnieść. Przeszukałem chyba całą dostepną mi mape i nigdzie nie moge go znaleść czy ktoś mi moze powiedzieć gdzie takiego gościa moge znalesc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zrozumiałem to jesteś już w końcowej fazie gry. Masz udać się do Bramy Altermana, która znajduje się w Theluminadris... Przed wejściem na te tereny najlepiej jest odwiedzić kupców i wyposażyć siebie i swoich towarzyszy w najlepsze zbroje, zaklęci, eliksiry itd. Nie oszczędzaj monet, bo to już ostatnia walka w grze. Po drodze do Kryształu natkniesz się na kilka grup przeciwników. Warto stosować na nich Atak Bogów. Przez pierwszą część drogi napotkasz także kapliczki leczące, warto z nich skorzystać. Po pokonaniu wszystkich strażników pozostanie przed Tobą ostatni przeciwnik - Kryształ we własnej "osobie". Jeśli już uda Ci się do niego dostać to pokonanie jego nie powinno stanowić większego kłopotu :smile:

PS. A odnośnie nauczyciela to nie pamiętam :sweat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi bardziej chodzi o nauczycieli ponieważ jestem tak slaby i mam jeden z 1 mieczy i bije tego stworka po 9. To nim ja go ubije to on mnie 5 razy zabije i to wszystko nie ma sensu. Kase mam tylko nie moge znaleść goscia ktory nauczy mnie tych wyzszych poziomow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...