Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Placek1

Guild Wars, brak CD-Keya

Polecane posty

Witam

Niedawno stałem się posiadaczem pudełkowych wersji Nightfall i Factions. Problem polega na tym że gry były używane a ja znam jedynie maila potrzebnego do zalogowania. Brakuje jeszcze hasła i nazwy jednej z postaci, a najbardziej brakuje cd keya dzięki któremu chyba można stworzyć nowe konto. Pytanie brzmi : czy jak wyśle, do Guild Warsowych Bogów mailem który jest na stronie GW, proźbe o cd key to jest szansa ze mi pomogą? Czy powinienem wysłać foki pudełek np. na tle oficjalnej strony GW żeby nie było że pirat? Fajnie by było usłyszeć (przeczytać?) jakąś odpowiedź.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat cd-key'em się nie przejmuj. Jest on przypisany do konta i możesz sobie grać z każdego kompa na świecie z dostępem do internetu :P. Nawet jeśli nie masz płyt to cała gra ściągnie się z netu, po uruchomieniu klienta (do ściągnięcia ze strony GW). Problemem jest hasło, bo bez niego się nie zalogujesz no i nowe zabezpieczenie w postaci nazwy postaci :P. Skoro konto było używane to już nie dostaniesz nowego cd-key'a. Spróbować wysłać maila zawsze możesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...