Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kislev

Pad Speedlink 360 style (sl-6555-sbk)

Polecane posty

Witam, kupiłem dzisiaj pada firmy Speedlink. Przeczytałem o nim w CDA, więc uznałem, że jest to niezły produkt za niską cenę (dostał w końcu 9). Jest tylko jeden problem, prawy i lewy spust nie działają. Znaczy, w panelu sterowania, widnieją pod nazwą "slider", ale w żadnej grze nie mogę ich ustawić (jakby nie istniały). Posiada ktoś tego pada, albo miał z nim styczność i ma może pomysł, jak mimo wszystko je obindować ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Xpadder w wersji 5.3 jest darmowy więc szukaj tej wersji w necie. Po drugie to nie jest emulator. Po trzecie wystarczy pogooglować ale skoro na to nie wpadłeś bardzo wątpię czy uda ci się poprawnie skonfigurować emulator w którym się edytuje pliki. Właśnie w linku który ci podałem wyżej masz wrzucone różne wersje zawartości owego pliku konfiguracyjnego. Zobacz czy sobie z tym dasz radę (jak znasz angielski to bez problemu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że lubisz ubliżać ludziom, no cóż ...

To, że xpadder nie jest emulatorem, zdążyłem zauważyć...

Poprosiłem o jakieś podpowiedzi, bo trafiłem, i tu Cię zadziwię, w google, na wersje płatne, a co za tym idzie, też trialowe kilku emulatorów.

(tyle odnośnie offtopa)

Dzięki za wszystkie odpowiedzi, ale jak tak ma dalej wyglądać udzielanie odpowiedzi, to chyba temat nie ma już sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link

Weź pierwszy lepszy z góry.

Akurat ja nie znalazłem ani jednego programu dla pada ze słowem emulator w nazwie który byłby płatny. Pokaż linki które znalazłeś to chętnie zobaczę. Przypominam że takie programy jak Xpadder nie są emulatorami.

Co do ubliżania to nie rzuciłem żadnym epitetem a stwierdziłem tylko twoje lenistwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...