Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jasiek890

xbox360-nagrywanie gier na dysk czy się da

Polecane posty

Płyta musi być w środku jako zabezpieczenie, żeby konsola wiedziała, że jednak masz tą grę. Jeśli się ma starsze modele X360(te bardziej awaryjne) to ta funkcja może być przydatna jeśli mamy oczywiście dość duży dysk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym konsola działa ciszej, mniej się grzeje i nie trzeba zmieniać płytek, jeśli gra jest na kilku (choć nie zawsze).

Dives To jest tak że w niektórych grach mimo że nagrało się na dysk i tak trzeba zmieniać płytkę?

W dużej liczbie gier tak jest? np. w GTA IV czy MS2? Czy jak bo to jest dziwne jakieś takie :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA jest na jednej płytce, a ME2 i tak trzeba wkładać drugą płytkę, bo gra musi zweryfikować dane i pobierać z płyty, bo nie wszystkie dane są nagrywane na dysk. Jedynie w Forza 3 jak zainstalujesz drugą płytę z dodatkowymi samochodami i trasami nie musisz już jej wkładać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta działa jak pewnego rodzaju crack. Tak jak zostało wspomniane, po zainstalowaniu gry na dysk konsola nie grzeje się tak straszecznie, w dodatku chodzi dzięki temu ciszej oraz płyta nie jest tak eksploatowana (co jest sporą zaletą, jeśli masz zamiar odprzedawać później gry). Zazwyczaj dysk powiruje sobie chwilkę przy starcie i usypia. No i w części przypadków nie trzeba zmieniać płyt. To zależy od konstrukcji gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, widzisz a nie grzmisz. W ME2 tylko w jednym momencie jest zmiana płyty. W czasie loadingu, potem już nie. Gdzieś w połowie gry. Człowieku jest coś takiego jak www.google.pl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam inną chistorie.

Moj kolega jest w posiadaniu XBOX'a 360 arcade z 120GB dyskiem i gry mu chodząbez płyty (te które wgrał)

Myślicie że to prawda?podłączył go wczoraj chnyba i narazie tylko słyszałem tą nielichą historię od niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcji takiej nie ma po to żebyś nie mógł sobie gry zainstalować a potem sprzedać na allegro, albo złożyć się z 10 kolegami na jeden egzemplarz. Jeśli chodzi o filmy to nie wiem jak jest z ich instalacją na HDD, ale muzykę na 100% możesz sobie zgrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaczek , twój kolega ma przerobioną konsole tzw. JTAG , jest to nielegalne więc lepiej żeby się tak nie chwalił :). Co do instalowania gier na dysk na pewno nie chodzą szybciej (widziałem porównanie prędkości) ale za to konsola się mniej przegrzewa bo napęd nie musi chodzić , po drugie jeśli masz zniszczoną płytę to gra i tak ci się odpali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumpel sprawdził niedziała bez płyty...

Najwidoczniej sie chwalił zanim ją odpalił co do tego czy ma przerobioną konsolęto się nieorientuje

A wracając do filmów to czy działają po zgraniu na dysk bez płyty czy tak jak z grami?

Z góry dzięki za odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suteq, rozumiem, że chcesz pomóc, a czasem krótka odpowiedź wystarczy, jednak Twoje jednozdaniowe posty zaczynają robić się irytujące. Sporo z nich leciało już do Kosza. To oficjalne upomnienie, obym nie musiał sięgać po bardziej drastyczne środki. To forum, a nie czat.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...